SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy warto

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2308
Witam, mieszkam w mlym miasteczku 12 tysiecznym w ktorym nie wiele jest. zawsze chcialem trenowac boks/kb/mt ale okazji nie bylo.
ostatnio w poblizu powstal klub KB z tym ze z tego co wiem nie nalezy do PZKB. w takim razie mam pytanie: czy warto zaczynac? czy tamtejszy trener moze mi wiecej szkody niz korzysci przyniesc? i czy jesli ten klub nie nalezy do PZKB to czy moge liczyc na jakies zawody?

kto boi sie popelnic blad, nigdy nie bedzie tworzyl histori.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
idz na trening i się przekonaj czy warto..a co do zawodów to chyba będa po prostu troche więcej kosztowały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3586
Liste zrzeszonych klubow mozesz sprawdzic na stronie polskiego zwiazku Kickboxingu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja Trenuje w NZ klubie który teoretycznie to nawet konkretnego stylu nie trenuje ;) StreetBoxing i absolutnie nie żałuje, jest twardo, czuje sie pewniej, i już nie raz dzięki róznym triką i poprawiee sile ciosu wyszłem z opresji. Na zawody no z tym problem jest 2 ciągu póltorej roku byłem tylko na 2 ;) na pierwszych zawodach Kombat Kalaki ( na rozgrzewke brąz) i karate kumite waga powyzej 80 kg brąz, na drugich zawodach karate semi kontakt (dodam ze my semi wogóle nie trenujemy, bardziej jak sobie na ulicy poradzić) złoty medal ;) waga powyzej 80 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2308
§ 2

1. W zawodach sportowych PZK-b /mogą startować/ startują zawodnicy i zawodniczki spełniający poniższe warunki: /ważne badania lekarskie/ posiadają potwierdzenie zdolności do udziału w zawodach z przychodni sportowo-lekarskiej;
2. posiadają stopień szkoleniowy kwalifikujący do udziału w danych rozgrywkach kick-boxingu;
3. posiadają ważną licencję PZK-b;
4. /potwierdzoną przynależność klubową/ należą do klubu członkowskiego PZK-b.

to mnie boli, a w spisie klubow na stronie PZKB moj nie figuruje. jutro wybiore sie na 1-szy treningf popatrze jak to wyglada, pogadam z trenerem

kto boi sie popelnic blad, nigdy nie bedzie tworzyl histori.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Judo w Bydgoszczy

Następny temat

Obalenia , wyniesienia , wejscia w nogi

WHEY premium