SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biosterol /Testosterol - warto?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 423
witam
mam 16 lat, 182 wzrostu i około 65kg. mam bardzo duży problem z przybraniem na masie, mimo ze jem duzo(nie jest to jakaś super dieta, ale staram sie odzywiac jak najlepiej),bez odżywek nie tyje wogle(przez jakiś czas pilem gainera i jadlem kreatyne to troche przytyłem). chcialem sobie kupić biosterol i testosterol do tego bialko i kreatyne. czy jest sens kupowania takich preparatów? i czy to czasem nie szkodzi? prosze o cenne rady, i może macie jakieś doświedczenia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Jesteś jeszcze dzieckiem, więc sugeruję jednak nie doradzać innym dzieciom. Szczególnie po xx latach, odświeżając temat.

Opisałem tutaj co najmniej dwa podstawowe błędy.

Schodzenie z tak niską ilością powtórzeń w przypadku osób początkujących to prosta droga do urazów/kontuzji i odbiegania od prawidłowej techniki ćwiczeń. Właśnie na tym należy się skupić, a nie na obciążeniu.

Druga sprawa, to prawidłowy pomiar efektów kształtowania sylwetki. Masa ciała nie jest tutaj wyznacznikiem. Istotne są obwody ciała mierzone co jeden/dwa tygodnie rano na czczo i zapisywane. W dłuższej perspektywie zdjęcia sylwetki w dobrej jakości.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
nie ma sensu

dodatni bilans, odpowiednio wysoki+dobry trening i masa musi isc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
biosterol/testosterol moga poprawic libido i samopoczucie, ale jelsi jestes nastolatkiem - to nie odczujesz ich dzialania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 423
jaki to ma wpływ ze jestem nastolatkiem?
a co do libido:) będe miał popęd sexualny, ale nie będe miał czego spuścić:D(słyszalem kiedys cos ze jakies suplementy powodują impotencję, to prawda?, bo nie chce mi sie wierzyć)
ale szczeze to moze mi pomoc w przybraniu paru kilo? bo naprawde u mnie podnieść wagę to wielki problem, chce sprobować czegoś nowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Nie pomoże. To, że działa na wzrost libido to prawda i ktoś nawet miał większy poziom teścia po braniu, ale jakoś na wyniki "kulturystyczne" to się nie złożyło. Nie słyszałem żeby jakiś suplement powodował impotencję. Chyba, że różnie rozumiemy pojęcie suplementu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 423
suplementy- no ja mam na myśli jakąś kreatyne, no albo wlasnie taki biosterol, itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
To raczej mało prawdopodobne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
to ze jestes nastolatkiem oznacza ze masz poziom testosteronu w gornych granicach fizjologicznej normy. preparaty roslinne takie jak bisterol - moga podniesc poziom testosteronu, ale wlasnie do grornych granic, czyli oplaca sie je brac w pozniejszym wieku, kiedy poziom testosteronu aczyna powolo spadac. u ciebie nie da to efektu.

poza tym wyzej wymienione preparaty nie przyczyniaja sie do wzrostu sily czy masy. poprawiaja libido i samopoczucie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 423
znalazłem taką m.i. taką opinię http://muscle.pl/sklep/catalog/product_reviews_info/p1089_megabol_biosterol_72_kaps_/r872
ale jednak to pewnie wlaściciel sklepu sie tak podpisał, sciema:(
a juz mialem nadzieje na codowną masę w miesiąc za 30 zł:(
[pewnie potraficie sobie wyobrazic jak mozna wyglądac przy takim wzroscie(182) i takiej masie(65)]
javascript: test('');
javascript: test('');
czyli rozumiem ze tylko dieta, bialko kreta, i treningi mogą mi pomóc, szkoda no bo mety raczej brac nie bede
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 513 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8595
ile już takich pytań było
użyj czasem wyszukiwarki-dobra rada

nn

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6133
micha chłopie a nie biosteroli ci sie zachciało idż do działu odzywianie i niech masa bedzie z Tobą .

pozdr.

każdy rozstęp to postęp

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o Pomoc w dawkowaniu 1 cykl

Następny temat

wczesniej przygotowane odzywki

WHEY premium