SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bialy ryz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6756
góra, co ty gadasz, przecież bez sensu jest swierdzenie że ryż biały nadaje sie jedynie do posiłku potreningowego, jak widze takie wypowiedzi to ręce opadają,. Tak teraz wszyscy musimy wyrzucić biały ryż albo jeść go tylko po treningu

-->Motto<-- :)http://www.youtube.com/watch?v=gxvNGy5jUeA&feature=player_embedded 






"Poprostu czwicząc rozrywam te miesnie i one musza rosnąc, nic innego im nie pozostaje ;]"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nie nadaje sie jedynie ale to najlepszy posilek w ktorym mozemy go zjesc.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
qbsztyk, nie buntuj sie, bo ktos pyta po to, zeby dostac optymalna odpowiedz/rozwiazanie, a nie w stylu "jedz co chcesz, nie jestes zawodowcem"

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6756
Rozumiem ze chce otzrymać optymalna odpowiedz ale zdanie ze biały ryż nadaje sie jedynie do posiłku potreningowego jest conajmniej bez sensu, czy nie uważasz?
Brakuje jescze podpowiedzi typu "biały ryż wywal" tak jak czytałem ostatnio w jakimś poście- "pierś z indyka wywal, daj z kurczaka"



Zmieniony przez - qbsztyk w dniu 2006-11-28 14:17:02

-->Motto<-- :)http://www.youtube.com/watch?v=gxvNGy5jUeA&feature=player_embedded 






"Poprostu czwicząc rozrywam te miesnie i one musza rosnąc, nic innego im nie pozostaje ;]"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
no z piersia przesada imo, ale na kazde pyt. moglibysmy w sumie "ludzko" odpowiadac, ale nie zawsze byloby to to, o co autor pytal (optymalne rozwiazanie)

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ryż biały ja bym wyrzucił całkowicie z diety

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
a ja zjem wlasnie dzisiaj

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Qbsztyk.Dlamnie ryz bialy nadaje sie jedynie do posilku potreningowego dlategoz e skoro istnieja takie ryze jak parabolicznyy oraz brazowy to bialy przegrywa z nimi konforontacje i w tym wypakdu siegam po ryz brazowy lub paraboliczny a bialy wyrzucam proste:)

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6756
Biały ryż ma też inne zalety, szybciej sie gotuje i jest tańszy. Według mnie jeśli wszystkie wartości odżywcze w diecie ci się zgadzają to nie widze powodu dla którego miałbyś nie jeść białego.

-->Motto<-- :)http://www.youtube.com/watch?v=gxvNGy5jUeA&feature=player_embedded 






"Poprostu czwicząc rozrywam te miesnie i one musza rosnąc, nic innego im nie pozostaje ;]"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
no to fakt ogromne argumenty za nim przemaiwają gotuje się 5 minut krócej i kosztuje 30gr mniej


a czy się nadaje tylko po treningu, jeśli chcesz zbudować dobrą mase to i owszem, ewentualnie jesteś chudzielec i nawet 100 kilo kruwek nie potrafi cie utuczyć (w gwoli ścisłości odnośnie krówek to dugresja żebyś się nie przy..czepił )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny i poprawy

Następny temat

kawa rozpuszcz.

WHEY premium