SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

białko na redukcje?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 168
Witam,
Od jakiegoś moesiaca pracuje nad zgubieniem brzuszka:) siłownie mam 3-4 razy w tyg. 30 min na biezni i 30 na siłce. stosuje scorcha jako spalacz jest dobry ale mam pytanie bo słyszalem że białko także bedzie pomagało w redukcji tkanki tłuszczowej czy to prawda? i jak wtedy to stosowac ile razy dziennie? mysłałem o ostrowii ze wzgledu na budzet.
z góry dzieki za odpowiedz

pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Bialko, jako skladnik diety !!!

Odzywka, to tylko dodatek ! Zadnych wiekszych korzysci, tu nie przyniesie, jesli dieta kuleje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 168
oczywiscie staram sie spozywac produkty z duza iloscia białek tuńczyk kurczak jaja ale chodzi mi o to czy jak kupie takie w proszku to czy to w jakis sposóbn pomoże przyspieszy czy bedzie to tylko strata kasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Nie pomoze, nie przyspieszy !
To jest srodek, ktory ma uzupelnic braki bialka w diecie, nic innego !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Ludzie muszą pojąć prozaiczną wręcz dla wszystkich znających się w temacie rzecz. Białko to nie jest jakiś super anaboliczny czy wspomagający redukcję produkt. To jest po prostu sproszkowany zestaw aminokwasów. Taki sam znajdziesz w kurczaku, wołowinie, rybie, jajku czy innym produkcie. Jedyna różnica jest taka, że jest to już forma, która praktycznie wchłania się z pominięciem trawienia. Można tym zastąpić białko w jakimś posiłku.

/pozdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zbawienny wpływ mleka na organizm sportowca (art)

Następny temat

po jakim czasie energia zmienia sie w tluszcz

WHEY premium