SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bcca, suple a malo kasy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 237
czy warto jest inwestowac w bcca? mam plytka kieszen.. chce kupic monohydrant, bialko jakies (łowickie,ostrowia), myslalem o vitaminach (multisport) i zma? nie wiem czy taki zestaw bylby dobry czy macie jakies inne sugestie na mala kasiore? a i przedewszytkim bo pewnie sie pojawi pelno takich odpowiedzi - diete juz mam cwicze na niej 3 lata waga 102 wzrost 179 lapa 48. chce teraz odzywki zeby pomoc organizmowi. a co do bcca to czy az tak jest potszebna jak dlamnie te 10g przed i po treningu czy lepiej odzywke bialkowa zapodac. czy bcca ma swoja wartos...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiedz mi, że 48 w łapie wypracowałeś bez odżyw? No chyba, że mocno zalana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
IneTheEnd - Zobacz w wypowiedzi to będziesz miał odpowiedź.

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
daj wypelniona ankiete dzialu i napisz czego oczekujesz,nie zapomnij dodac informacji o diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jak kasy nie ma to daruj sobie to bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
IneTheEnd - To Ty nie zrozumiałeś mojej

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
48 to tym super treningiem chyba co jest do poprawy
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html
Może chociaż tutaj wypełnisz ankiete

IneTheEnd - miałeś zobaczyć wypowiedzi użytkownika i zobzczyć w jakich tematach się wypowiada Bruno

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2011-11-15 20:00:00

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
In e-mail :)

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trimax49
In e-mail :)

Nie doszło, wejdź na email i powinien przyjść zwrot wraz z moim adresem.
Ja wiem wiem, ale on o to pytał 7 dni temu
No mniejsza, dziwny przypadek.
Wklej ankietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 237
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała kreba budowa ciala tłuszcz 25%
2) wiek 25
3) waga/wzrost 179
4) staż treningowy 3 lata
5) cel cyklu suca masa
6) stosowane już wcześniej suplementy zadne
7) stosowane wcześniej spalacze nie
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od nie bylo
9) ilość dni wolnych od kreatyny nie dotycz
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) posilki 3- 5 razy dziennie glownie ryz kasz gryczana ziemniaki mieso drobiowe czasami wieprzowina ryby wszelkiego rodzaju szczegulnie tynczyk i przedewszystkim jaja, oliwa z oliwek owoce warzywa no i czasami piwo:)
11)przewidziane finanse na cykl 100 zl
12) uwagi i sugestie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko zamiennik WPC SFD PROTEIN PLUS

Następny temat

Jaki suplement polecacie dla fightera

WHEY premium