SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koniec kasy a suple

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 247
Witam wszystkich!!! Mam pewien problem i prosiłbym Was o pomoc.

Mam 21 lat, wzrost 181 cm, waga obecnie 70 kg, %bf to około 10-9%, jestem szczupłym całkowitym ektomorfikiem, który może jeść i się nie zatłuszcza :) Dużo trenuję w ciągu tygodia (4xsiła, 5xaero + 3x sztuki walki).

Jakiś czas temu postanowiłem, że chcę trochę przytyć, ale na masie mięśniowej bo ważyłem około 65 kg i udało mi się, teraz jest 70 kg. Musze jednak zrzucić odrobine tłuszczu, którą złapałem, a wiadomo, że im mniej i im większym jest się ekto, tym trudniej. Dostałem od znajomych za darmo "prezent" w postaci Supli:

1. HMB olimpu
2. BCAA Powder Aminostara
3. Thyrotherm
4. CLA Treck'a

Obecnie kończę robić lekką redukcję tymi suplami i niestety nie mam za dużo kasy na nowe, więc będe musiał z czegoś zrezygnować. Chciałbym sobie coś kupić "na zapas" - mam na myśli raczej redukcję niż masę, bo nie chce już więcej przybierać (trenuję sztuki walki i musze być bardzo szybki). Co byście mi radzili zostawić a co wyrzucić.

Z tego co wiem, to jak mam BCAA to HMB raczej o kant d**y mogę rozbić, chociaż różne sa na ten temat opinie. Co o tym myślicie? Jest dużo promocji w różnych sklepach (nie będę robił reklamy), gdzie daja obecnie np. 600 tabletek BCAA po dobrej cenie i np. 2 opakowania Thyrotherm'a. Póki mam kasę, to bym sobie to na zapas kupił. Co o tym myślicie? Czy może wywalić CLa z zestawu? Będę bardzo wdzięczny i pozdrawiam!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7869
hmb i cla wywal

bcaa i jakis spalacz bym kupił ale nie thyrotherm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
bcaa i hmb bym zostawil , zamiast cla omege albo zma/mzb, i scorcha dorzucil zamiast Thyrotherm.Wiekszosc twierdzi ze hmb jest slabe wypróbuj na sobie to sie dowiesz.U mnie w cyklach sie sprawdzalo ladnie.

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 380
kup sobie bcaa olimpu albo activlab bcaa xtra który zawier też glutamine. to ochroni twoje mięśnie, a na spalenie tłuszczu jakiś termogenik. z tańszych thermo speed xtreme, a z droższych venoma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
a więc tak:
bcaa może zostać, activlab jest ok
po co ci termogenik? przecież piszesz że jesteś ekto...tobie takie rzeczy nie sa potrzebne.
hmb wywal bo szkoda kasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 247
Wielkie dzięki, tak właśnie chyba zrobię jak mówicie - tzn. wywalę hmb i jakieś dobre bcaa do tego. Co do spalaczy, to one raczej nie sa mi potrzebne do spalania (jak sama nazwa wskazuje), chociaż kto wie, kiedyś może się przydać, ale b. często traktuję je jako pobudzacze przed treningiem. Wielkie dzięki raz jeszcze.

Aha no i jeszcze jedno małe pytanie - mam przykładowo kilka takich dni, że wypada mi i bieganie (aeroby) i siła. Kiedyś chciałem biegać na czczo, potem śniadanie, potem cały dzień nauka/praca itp. a siła wieczorem. Ale po jakimś czasie nie chciało mi się wstawać tak wcześnie żeby biegać i zrobiłem odwrotnie:

1. wczesne śniadanie
2. Siłka
3. reszta dnia
4. bieganie wieczorem

I teraz mam pytanie - czy bcaa mam brać przed i po siłce która jest rano (obudowana 2 porządnymi posiłkami z białkiem - przed i po) czy tylko przed i po bieganiu? Czy może przed oboma? Jeszcze raz wielkie dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 380
jeśli masz dosyć kasy to możesz brać i tu i tu ale jeśli liczysz się z kosztami to bierz 5g bcaa po siłce i 5g przed bieganiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy do siatkówki???

Następny temat

najmocniejsza kreatyna?!!

WHEY premium