SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bcaa vs mass up

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 425
mam pytanie które wybrać na początek ćwiczę systematycznie 3 miesiące
chodzi mi o ACTIVLAB MASS UP vs ACTIVLAB BCAA
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
W jakim celu te suplementy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 425
chciałbym zwiększyć masę mięśniową ale na razie nie interesują mnie te suplementy z wyższej pułki tylko takie na dobry początek bo dopiero zaczynam ćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 425
i chciałbym się dowiedzieć który z tych suplementów będą lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Dietę masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 425
tak staram się dobrze odżywiać, utrzymywać zbilansowaną dietę i regularnie ćwiczę 4-5 razy w tygodniu ale wszytko w miarę możliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Oba produkty służą do czegoś innego.
Jeśli masz braki w diecie bierz MassUp'a ( zależy też czego Ci brakuje, jaki masz typ budowy itp, nie wklepiłeś ankiety działu i ciężko coś od razu napisać ). BCAA na początku przygody z siłownią IMO zbędne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 425
jestem pomiędzy ekto-mezomorfik i już teraz nie mam pojęcia co brać braki w diecie trochę są ale mass up ma kreatyne i nwm czy opłaca się brać coś takiego na początkach treningów czy lepiej bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 425
a może cm3 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
A może oblicz czego Ci brakuje w diecie i pod to coś się dobierze. Bo tak to trochę w ciemno Ci doradzam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 425
w diecie brakuje mi trochę białka ale nie dużo.. chodzi mi o to że w mass up jest kreatyna i nwm czy opłaca mi się na początku bo kiedyś czytałem że jak się na początku bierze to jak potem będzie chcialo się wziąść to ona nie da takich efektów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór stacku

Następny temat

jak i kiedy brac combat powder ?

WHEY premium