SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bcaa + białko serwatkowe

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 286
ema! od jakiegoś czasu lykam bcaa. cwicze 4 razy w tygodniu. nie zależy mi na masie, tylko chcialbym sie troche podrzezbic. co sadzicie o bcaa+serwatka? bo slyszalem gdzies, ze jak sie sporzywa razem te aminokwasy, to pozniej ze soba konkuruja i jest kupa. wiecie cos o tym? czy moze do bcaa dodac hmb na rzezbe? juz zglupialem, bez kitu. jest tyle roznych opinii ze masakra. pomocy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1077 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27873
Najlepiej to wes wpi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 286
a co to znaczy? 8-0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1077 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27873
whey protein isolate

najlepiej bio-iso od sports one


Zmieniony przez - Kakarott w dniu 2006-09-19 20:06:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
rzeźba nie polega na braniu supli musisz połączyć areoby z treningiem siłowym i oczywiście dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
masa tez nie polega na braniu supli i wytrzymauosc tez nie.... bcaa to dobry, choc nieekonomiczny suplement, ja zawsze byuem zadowolony. stosowauem bcaa w płączeniu z tauryną i kofeiną w celu poprawy przede wszystkim wytrzymałości (sporty walki) jednakze poprawa definicji w czasie brania tych supli byua widoczna. czy mozna łączyć z serwatką - pewnie ze mozna, jednakze zrobiłbym przynajmniej 15 min przerwy miedzy jednym a drugim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 286
aeroby swoja droga. biegam 3 razy w tyg po pol godziny. ale zalezi mi na wyrobieniu dobrej jakosci masy mesniowej, dlatego zdecydowalem sie na bcaa i teraz sie zastanawiam na zwyklymi proteinami, procz t3ego wiadomo ze pozeram dos wysokobialkowe rzeczy na sniadanie i obiad;ppp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
przy areobach(oczywiście rozsądnie) może troch wolno ale będzie prawuie czysta masa szła
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bo mnie boli, nie....

Następny temat

nitrobolon

WHEY premium