SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

barki ...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
W zasadzie to ja wykonuje to ćwiczenie tak, by właśnie na przód szło ono jak najmniej.Lekko ugiete łokcie, mały palec wyżej od kciuka z lekkim pochyleniem do przodu.Przednie angażowane najbardziej przy wszystkich wyciskaniach, wiec tutaj najbardziej zalezy mi na bokach. A jeśli chcesz by wchodziło na przednie jak najbardziej to kciukiem do góry w pozycji wyprostowanej stojąc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 948 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3552
to reka ustawiona tak jak by na bicebs tylko ze nie uginamy tylko unosimy do gory?????????????????????/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 948 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3552
silownik jak bys mogl to odpowiedz na moje pytanie na moim temacie o masie na barki. dzieki z gory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
No tak to jest unoszenie sztangielek na boki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 948 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3552
a jak unoszi przed soba to na co. A czy jest jaksa odmiana unoszenia na tylnie aktony jak jest to na pisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
Na tylne aktony jest odpowiednik unoszenia na boki, tylko że w opadzie tułowia, a unoszenie przed siebie jest na przednie aktony przede wszystkim. Odwiedź atlas ćwiczeń podwieszonych i bedziesz wszystko wiedział.
http://www.kulturystyka.pl/atlas/naramienne.htm

Zmieniony przez - Siłownik w dniu 2006-08-03 15:40:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 948 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3552
bylem tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 948 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3552
a na przednie aktony to sie robtak samo unioasy jak na boczne tylko tyle ze z proadu sie unosi, ale ukald reki taki sam bo cos tam zamotaliscie w tym co czytalem i nie wiem o co wam chodzi z przednimi i ukald reki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ja całe zycie robie na ugiętych łokciach lekko i pochylony lekko do przodu- łokcie wyżej staram się mieć od nadgarstków.

w sumie nawet identiko jak w atlasie ćwiczeń.

na prostych jakoś nigdy nie potrafiłem, ale zycie długie może znów kiedys spróbuje- w sumie na prostych łatwiej mi było zarzucić zawsze

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2006-08-03 16:19:55

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2006-08-03 16:20:50

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
Don ale przy zgiętych rękach zaangażowanie zewnętrzmych naramiennych jest większe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc - Klatka

Następny temat

Czy cwiczenie na ławce przeszkadza w rosnieciu

WHEY premium