SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bardzo tania kreatyna - czy warto?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
znalazlem na internecie kreatyne 500g w cenie 49zł (sklep rs22).
Jakaś nowa firma Nutritech. Czy ktoś o niej coś słyszał? Czy warto ją kupić?

tu jest link do tej kreatyny:
http://rs22.pl/rs22/towar.php?idtowaru11p=292
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2201
Raczej nie warto, podobno lepiej kupic vital maxa, ja kupilem z kumplem 1200 g na wspolke, to wyszlo nam , zeplacislimy po 45 zl za 600 g,ale ja powiem szczerze, ze kreatyna ta niewiele mi dala... moze dlatego ,ze przy dzieleniu jej wigloc sie dostala :(

ciezka sprawa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1484 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16169
dlatego wole nie eksperymentowac na tanich kretkach.zawsze kupuje ultimate 300g i zawsze jestem zadowolony.teraz kupilem scitec.mysle,ze bedzie tez dobra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2201
nucek, a jakie masz efekty/osiagi po ultimate ? daj znac co bedzie po scitecu...

ciezka sprawa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
nie wiadomo co to jest
kup sprawdzoną kreatyne.teraz dobre firmy produkują kretki w przystepnej cenie(ultimate,vitalama,american muscle )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 656
Producent: Nutritech Nutrition s.r.o.
Prepere 26
512-61 Prepere
Czechy

Firma Nutritech Nutrition jest firmą o długoletnich tradycjach, od wielu lat jej produkty cieszą się powodzeniem na całym świecie zaspokajając potrzeby sportowców wielu dyscyplin. Firma Nutritech w 2004 roku postanowiła umieścić swoją wytwórnie w Europie w Republice Czeskiej. Działanie to miało na celu stworzenie lini odżywek o bardzo wysokiej jakości, dostępnych również dla klientów w Europie. Umieszczenie wytwórni w Czechach było celowe i pozwoliło na dostosowanie cen do warunków europejskich przy zachowaniu standartów i jakości panujących w USA. Jednocześnie podkreślamy, że nasze wyroby spełniają najwyższe farmaceutyczne normy i są produktami najwyższej światowej jakości , co gwarantuje marka firmy Nutitech Nutrition.

Taki opis wydnieje na opakowaniu.
Firma Nutritech bardzo przypomina firme Vitalmax. Opakowania, ceny, produkty, wszystko bardzo podobne, tylko Vitalmax ma większy asortyment.

rs22

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1484 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16169
po ulimat 300g+glutamina bialko i carbo przyszlo mi ponad 2cm,ale jeszzce mialem diete ulozona.ok 3-4kg na wadze i sila dobrze skoczyla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
dodam od siebie bo ostatnio z bimkiem natrafiliśmy na ich fertę w czechach, niestety są to typowe KOPIE produktów vitalmaxa, jak dla mnie - przykre.. nawet etykiety podobne..

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Moje info o firmie Nutritech jest takie, że marka ta należy do firmy Aminostar i została stworzona typowo jako podróbka Vitalmaxa.
Istnieje kilka miesięcy, adres jej siedziby jest 1 kilometr od siedziby Aminostara i właścicielem jest ten sam człowiek.
Historyjka o długiej tradycji to bajka, bo właściciele firmy Nutritech produkującej witaminy nic nie wiedzą że mają w Czechach filię (ale niedługo się dowiedzą).
Ma na razie 3 produkty o podobnym składzie i identycznej szacie graficznej jak Vitalmax.
Sam Aminostar też powstał swego czasu jako podróbka Nutrenda (właściciel pracował kiedyś w Nutrendzie, czy był technologiem, dokładnie nie wiem).
Obecnie Aminostar w Czechach wplątał się w aferę dopingową (toczy się proces, który wytoczył im pewien narciarz, u którego wykryto koks i okazało się, że koks jest w niektórych produktach Aminostara) więc kombinują jak się da, bo w I instancji przegrali.
W każdym razie, nawet ślepy zauważy, że jest to nieudolna podróbka Vitalmaxa (takie same opakowania, wielkości, szata graficzna, kolory, nawet zawodnik stoi w tej samej pozie).
W Czechach design Vitalmaxa jest zastrzeżony i wiem, że prawnicy już czynią w tej sprawie odpowiednie kroki.
My, jako polski dystrybutor Vitalmaxa będziemy działać od razu jak marka oficjalnie wejdzie na nasz rynek.
Oczywiście najpierw zorientujemy się jak to wygląda od strony prawnej.
W każdym razie jest to zwykły plagiat i podróbka kogoś komu nie chce się robić czegoś samemu, kto nie ma pomysłu, ale próbuje wykorzystać rosnącą poularność innych.
Czy wybrać w tej samej cenie oryginał czy podróbkę?
Chyba nie ma wątpliwości.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Rs22 , a czy na opakowaniu jest adres polskiego dystrybutora?
Kto nim jest?

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kreatyna jest najlepiej opisanym suplementem pod wzgledem skutecznosci dlatego zawsze znajdą sie firmy ktore beda chcialy na tym zarobic wykorzystujac do tego najgorszy gatunek.stosuje od kilku lat cykle z kreatna i nigdy nie patrzę na cenę tylko jakość i skuteczność
moja rada:JESLI PO 3-5 DNIACH STOSOWANIA NIE MASZ POMPY W CZASIE TRENINGU TO SZUKAJ INNEJ KREATYNY ! ja polecam sprawdzone niemieckie kreatyny: INKOSPORT,PHYTOCHEM,MULTIPOWER. postaw na jakośc i skutecznosc a zapomnij o niskich cenach bo szkoda twojego zoladka i nerek.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Whey Protein

Następny temat

Aminokwasy

WHEY premium