SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

banan

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2599 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28858
cześć.

chciałbym się dowiedzieć czy banana można jeść przy odchudzaniu ?
człowiekowi czasem chce się zjeść coś słodkiego jak nie słodycze, napoje to może bananik ? albo inny owoc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1588
ciastko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1725 Napisanych postów 27216 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 516313
Jednego banana w ciągu dnia, możesz śmiało zjeść. Pamiętaj,że wszystko zależy od Twojego bilansu kcal.

Np: Dodaj do owsianki, da Ci energię z rana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4533 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34420
jeśli uwzględnisz w diecie to możesz jeść czy to banana czy inny owoc jaki lubisz

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1588
jednego banana dziennie to nawet bym nie wliczal do bilansu po ciezkim treningu.sam jestem na redukcji i nie wliczam dwoch dziennie i bialka po treningu i wszystko ok^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1725 Napisanych postów 27216 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 516313
Banany się wlicza do diety, zawierają wiele kcal jak na owoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2599 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28858
ale ja banana nie jadam codziennie i dlatego tez nie bede wliczal go do bilansu.
jem hmm nie wiem jeden - dwa banany na tydzien ? rzadko jak mi się zachce czegoś słodkiego ;-p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Owoce zawsze wliczaj do diety, jak wyżej wspomniałem zawierają wiele kcal typu awokado, banan.

Rób jak uważasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
hmm ale skoro dieta i tak jest na -400 kcal. to jaki sens sobie jednego, małego bananka doliczać i to raz w tygodniu ? ;p ale ok zastosuje się i dodam, bo chcę do redukcje przeprowadzić idealnie xDxD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 188 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2762
banana powinno się wliczać, to nie warzywo z kilkoma kcal
normalnej wielkości banan to ok 100kcal i 22g węgla, także powinieneś mieć go uwzględnione w bilansie
tym bardziej na redukcji, kiedy masz wyznaczony limit węgli bardzo ściśle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
kurde ;p ciezko jest na redukcji tych wegli upilnowac ;d ale trzymam sie juz 2 tydzien ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja tłuszczu / rzeźba

Następny temat

tani olej rzepakowy

FuckBaton