SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ban-vena84

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3902

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 563
A tak pi*drzwi kiedy się wypowiesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
postaram(y) się do weekendu

Zmieniony przez - Banan w dniu 2010-03-03 13:36:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108
Po pierwsze Banan nie traktuj tego prosze jako rozpoczynia przezemnie kolejnej wojny, bo swoje sprawy juz wyjasnilismy, moj komentarz tyczy sie karygodnej sytuacja jaka tutaj zaistniala.
Vena - moja propozycja do Ciebie - zloz pozew w sadzie o znieslawienie, a jezeli administracja nie wyciagnie konsekwencji wobedz swojego moderatora, m.in. pozbawiajac go statusu, choc zbanowanie byloby najlepsza opcja.
Popros tez o oficjalne przeprosiny od wlasciela forum, poniewaz jest odpowiedzialny za swoich moderatorow.
Jezeli to nie nastapi proponuje wystapic do sadu przeciw calemu forum.
Szanownej administracji przypominam ze juz mieliscie taki przypadek, nie wiem jak sie zakonczyl, ale lepiej trzymajcie za morde chamow i uwazajcie kogo czynicie moderatorem, bo jezeli ktos bedzie zaciekly (a jeden juz sie taki znalazl) to konsekwencje poniesie nie tylko moderator, ale rowniez Mateo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 889
witam

Chciałam napisać,że do momentu nie wyjaśnienia sprawy nie będę publicznie wypowiadać się na ten temat,bo nie ma sensu tylko z drugiej strony ostatnio zastanawiłam się,że skoro moderator może mnie nazwać "cnotką niewydymką" to do jakiego stopnia w takim razie może posunąć się normalny użytkownik forum

Nie mam zamiaru bawić się w jakieś sądy itd,bo szkoda mi na to czasu i nerwów

Ale z jednego jestem zadowolona,że nie zniżam się do takiego poziomu,jeśli chodzi o dobór słownictwa,jaka została ostatnio zaprezentowana


Do czasu wyjaśnienia sprawy nie będę się udzielać w tym temacie

Pozdrawiam

vena84
kasiula84
Venka84
(3osoby w jednej)

"Jeśli coś robisz to rób to najlepiej jak się da i bądź w tym najlepszy"

początek w TS-dziennik: [http://www.sfd.pl/temat574738]
test Activlab: [http://www.sfd.pl/temat545646]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Scorpiooo Co Ty za głupoty piszesz
Do sądu?
No rozumiem ze jest obraza i wymaga ona wytłumaczenia bo tak nie moze byc. Ale zeby odrazu cale grono moderatorow do sadu?
No bez przesady...

Rozsmieszyl mnie serio Twoj post.

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108
nie cale grono, ale a jednego wulgarnego gnoja, a jezeli nie pozbawia go statusu nie modow, bo oni nic do tego nie maja, tylko administracje i wlasciciela. Juz raz sie tak stalo z panem karateka i szefostwo powinno pamietac i wyciagac wnioski. Tym razem maja farta bo jak widac Vena ma wiecej dystansu do tego niz ich pozal sie boze moderator.
A co do pytania: zwykly uzytkownik nic nie moze, nawet grzecznie zwrocic uwagi zielonemu, i zeby dbac o dobre imie moderatorow ten niestabilnie emocjonalnie i prawdopodobnie umyslowo koles powinien poleciec i to jak najszbciej, inaczej osmiesza instytucje moderatora na tym forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1376 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59897
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Skąd tyle nienawiści do Pumy?


Poza tym-myslę, że składanie pozwu do sądu byłoby o tyle bezsensu, ze u nas w Poslce uniewinniali juz za gorsze określenia, więc nie ma nawet sensu tracić kasy na rozprawe sądową.[ponoć okreslenie prezydenta jako"idiota"czy jakoś tak nie zostało uznane za obrazę] Poza tym uspokój się Scorpio-bo to tylko decyzja Veny, a ty tryskasz jadem, jakbyś sam miał na pieńku z Pumą?


Moim zdaniem-wszyscy tutaj powinni trzymać nerwy na wodzy, póki Banan nie rozpatrzy całej sprawy. Puma być moze postępywął pod wpływem emocji-ale niektórym użytkownikom forum też widzę ich nie brakuje. Calm down everybody.

Zmieniony przez - MOREPOWER w dniu 2010-03-04 02:46:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Ja mam z nim na pieńku,bo śmiałem stanąć w obronie forumowiczów(i nie tylko).
Zgadzam się,z tym,że oficjalnie powinien przeprosić.Nie tylko Venę ale i mnóstwo innych osób
EDIT:Vena już powinna mieć zdjętego bana,ale krnąbrny moderator jak widać się ociąga,mimo wyraźnego nakazu.

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2010-03-04 03:01:35
...
Napisał(a)
Usunięty przez w0jt za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zmiana tematu

Następny temat

do moderatorów

WHEY premium