SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból dłoni

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057


****a mam problem, na jednej sesji robie plecy i biceps , najpierw plecy potem bica , na bica robie naprzemienne uginanie sztangielek , uginanie sztanga łamana stojac i naprzemian młotkowo , juz w pierwszym cwiczeniu odczuwam cholerny ból dłoni , głownie środrecza , jakby mi od srodka chciało cos wy***ac z dłoni, mam tak tylko przy tych trzech cwiczeniach na bica , moze ktos wie czym jest to spowodowane , pozdro czekam na odp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
pewnie sobie coś naderwałes lub jakas lekka kontuzja.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
ale to tylko przy robieniu bica dłonie obydwie mnie bola a przy innych cwiczniach nie , to raczej nie kontuzja, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Spróbuj ściskaczami potrenować troche , jak bedzie Cię bolec to zgłoś się do lekarza.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
jesli bol zaczyna sie w momencie koncewki cwiczenia sztangielkami to prawdopodobnie jest to spowodowane zbyt mocnym sciskaniem sztangielki lub za duzym ciezarem
Spruboj zmniejszyc na probe ciezar o pare kg przy cwiczeniu i staraj sie nie zacoskac bardzo dloni - powinno pomoc.

Zmieniony przez - Czarnyy w dniu 2005-11-26 10:02:48

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
tak ból zaczyna sie w koncówce cwiczenia , tak myslałem ze za mocno sciskam sztangielki , dzieki i pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metoda 3x3 wg Stevena Korte

Następny temat

czemu wszyscy tak polecaja????

WHEY premium