SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

artykul o Pawle Nastuli z magazynu Fightsport

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
,,OD JUDO DO MMA''

Pawel Nastula,mistrz olimpijski na igrzyskach w Atlancie w 1996,dwukrotny mistrz swiata i trzykrotny mistrz europy,zdecydowal zakonczyc kariere w wieku 34 lat...ale tylko w judo.Jego wielki powrot nastapil na Pride 29,pozniej na Pride Itadaki .Nowe przezycie nie wydaje sie byc dla niego rozczarowaniem: ,,Bylem bardzo zaskoczony profesionalizmem organizatorow Pride.To bylo bardziej niesamowite niz przypuszczalem.Czulem emocje jak na mistrzostwach olimpijskich''.Nastula otworzyl swoja nowa kariere dwoma porazkami,niemniej jednak pokazal ogromna klase i nie ma zamiaru na tym poprzestawac. ,,Jezeli bede wystarczajaco trenowal,mysle ze bede w stanie wygrac z najlepszymi.Chcialbym walczyc z Fedorem,Mirkiem i Yoshida.Musze teraz duzo pracowac nad moimi umiejetnosciami stojkowymi,ale jestem judoka od 25 lat i mam zamiar nadal nim byc...''.Po Yoshidzie i Takimoto,Nastula jest trzecim mistrzem olimpijskim ktory zostawil kimono w szatni zeby walczyc w Pride. ,,Potencjal judokow w mma zostal juz udowodniony.Z 312 wygranymi walkami w judo,Nastula jest ,,prawdziwym Ricksonem''(ja bym raczej powiedzial na odwrot ) i licze ze uda mu sie zmienic hierarchie zawodnikow wagi ciezkiej'' ,mowi Sakakibara,big boss Pride'a.I Nastula utwierdza go w tym przekonaniu: ,,Kariera judoki jest juz za mna,teraz chce zaskoczyc fanow mma''.



tlumaczenie moje

najslabsze psy najglosniej szczekaja

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
tak, i za to Fiodor chciał lać Gardnera - proponował mu walkę. ot, kolejna zagadka duszy wielkiego Rosjanina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093


trenuj ciężko Pawełku, jesteśmy z Tobą ;*

ps. sog za tłumaczenie

pzdr

p.k.u.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
Jacy mistrzowie olimpijscy startowali w Pride przed Nastkiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
trenuj ciężko Pawełku, jesteśmy z Tobą ;* -dzieki...

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Dzięki za tłumaczenie.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
WARRRRRRRRRRRR!!!!

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Yoshida, Ogawa, Rulon Gardner - to olimpijczycy A co do Nastuli, to nazywanie go "prawdziwym Ricksonem" jest bezsensem - Nastek to fighter, który na macie wygral pod rząd ponad 300 walk, a nie "w walkach ulicznych" - o takich to każdy sobie może powiedzieć, że wygrał ich mnóstwo!

Zmieniony przez - Marian.B. w dniu 2006-01-28 17:28:15

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2613 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11456
sog Pawełek

Profil Wanda http://www.sfd.pl/temat283518
Kompendium wiedzy o Pride FC
http://www.sfd.pl/temat283144
Yamaha TZR forum: www.yamaha-tzr.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Marian - 300 pod rząd? Ja słyszałem o 100 parunastu...

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2613 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11456
Paweł "Nastek" Nastula (ur. 26 czerwca 1970 w Warszawie) - polski judoka, olimpijczyk.

Trzykrotny mistrz Europy (1994-1996), dwukrotny mistrz świata (1995 i 1997), mistrz olimpijski w kategorii -95kg (1996).

Zaczął trenować judo w wieku 10 lat w AZS AWF. Od lutego 1994 do marca 1998 zostawał nie pokonany. Przez te 3,5 roku zdobył wszystkie możliwe tytuły i pokonał ok. 200 przeciwników. Zawodnicy z całego świata chorowali na tzw. "kompleks Nastuli" jak określali lekarze biegunki, strach, brak wiary w zwycięstwo na wiadomość o starcie Nastuli. Gdy zmieniono kategorię wagową z -95kg na -100kg dobra passa "Nastka" zakończyła się.

Paweł Nastula jest także autorem książki "Moje judo" (2000), w której opisuje swoje ulubione techniki i ich kombinacje.

Po zakończeniu kariery judoki, Nastula wystartował w zawodach Pride FC. Dwa pierwsze pojedynki zakończyly się jego przegraną: z Brazylijczykem Antonio Nogueirem oraz Rosjaninem Aleksandrem Emelianenko.



wiec raczej ze 100

Profil Wanda http://www.sfd.pl/temat283518
Kompendium wiedzy o Pride FC
http://www.sfd.pl/temat283144
Yamaha TZR forum: www.yamaha-tzr.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
""kompleks Nastuli" jak określali lekarze biegunki, strach, brak wiary w zwycięstwo na wiadomość o starcie Nastuli" kurde niezle

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Operacja ręki Fedora..........

Następny temat

wasze wrażenia z retransmisji PRIDE w tv

WHEY premium