Kategorie bikini juniorek to zbiór potencjalnych przyszłych mistrzyń, o różnych typach budowy ciała, w różnych typach urody, przygotowanych nienagannie do zawodów sportowo i estetycznie. Zaistnieć w 30-paro osobowej stawce nie jest łatwo, a jednak…

Natalia ma doskonałe proporcje pionowe i poziome. Dłuuugie nogi, bardzo wąska talia w stosunku do obręczy barkowej.

W postawie przodem - „sylwetkowo jest dobrze” chociaż jest „ gładko”. Na pewno poszczególne partie ciała wymagają wypełnienia. Mięśnie naramienne bardzo delikatnie zaznaczają swoja obecność, a w obrębie talii nie widzimy zarysów mięśni, nogi są ładnie ukształtowane, zaznaczone mięśnie krawieckie i obszerny boczny w części bliskiej kolana, wąska talia. Udo… zaryzykuje - w najgrubszym miejscu jest nieznacznie mniejsze objętościowo, niż obwód pasa(?). Bokiem bardzo ładnie wygląda cała sylwetka - wąska talia i długie, smukłe nogi nadają „lekkiego charakteru” sylwetce.

Tyłem plecy mają kształt V, struktura mięśni jest bardzo delikatna. Pośladki dość pełne, zdecydowanie oddzielone od uda.

Prezentacja stateczna, nieprzerysowana, elegancka. Brązowy medal Mistrzostw Świata juniorek to ogromne osiągnięcie, świadczy o ogromnym potencjale tej zawodniczki. Prezentacja jest płynna dobrze przygotowana. Nie bez znaczenia jest uroda, podkreślona właściwym makijażem, drobne rysy twarzy i szeroki „hollywoodzki uśmiech”, pełen białych zębów.

Podsumowując - Natalia to świetna kandydatka do tytułów mistrzowskich, ale ciężka konsekwentna praca jest konieczna by zdobywać najwyższe trofea.

Trzymać smukłość sylwetki, „zagęszczać” strukturę mięśni, pielęgnować urodę.

Komentarze (0)