Pewnie większość z Was oglądając wiadomości o pogodzie, prawdopodobnie robi to po to, by zobaczyć, jak ciepło lub zimno będzie na zewnątrz. Przeciętny reporter pogodowy zwykle nie zwraca na siebie uwagi poza informacjami, które przekazuje. Ale nie Yanet García. Pochodząca z Meksyku 28-latka znana jest jako najseksowniejsza pogodynka na świecie. Na Instagramie obserwują ją ponad 7,6 milionów internautów! Oprócz niezwykłej urody, Yanet przykuwa uwagę także ze względu na niesamowitą sylwetkę oraz dość krótkie i obcisłe stroje w telewizji.

Zanim rozpoczęła karierę w Televisa Monterrey News jako pogodynka, Garcia była modelką, bez seksownych krągłości i z niezbyt sportową budową ciała. Teraz prowadzi zdrowy styl życia, lubi biegać, boksować, a także kręci filmy o tym, jak zachować równowagę w tym zakręconym świecie. Wysportowana pogodynka pokazuje również swoim fanom na kanale YouTube (ponad pół miliona subskrybentów) mnóstwo ćwiczeń.

https://youtu.be/i4wqTKGXfSo

Yanet stara się chronić swoją prywatność, dlatego nie podaje do wiadomości publicznej informacji o rodzicach, wykształceniu, dzieciństwie i rodzinie. Pogodynka może pochwalić się imponującym majątkiem szacowanym na około 3 miliony dolarów. Można śmiało powiedzieć, że gdy ta piękna kobieta pojawia się na ekranie, z pewnością przyciąga uwagę niejednego widza!