W listopadzie pisaliśmy o kontuzji znanego kulturysty Cedrica McMillana, która wykluczyła go z ubiegłorocznych zawodów Mr. Olympia. Cedric nie tylko złamał rękę podczas treningu, ale musiał mieć założony gips na całej długości przedramienia przez kilka tygodni. Oczywiście nie przeszkodziło mu to w treningu. Teraz po kilku miesiącach przeszedł on operację dłoni. Na Instagramie podał szczegóły dotyczące zabiegu i wiadomo, że była to konieczna procedura, by odzyskać pełną sprawność. 

 

Polecamy również: Cedric McMillan przeszedł operację!

Dobrze, że Cedric jest na dobrej drodze, aby wrócić do treningu i przygotowań do zawodów. Dla każdego sportowca jest to ogromne cierpienie, kiedy jest się wykluczonym z treningów z powodu kontuzji. Chociaż Cedric nie dał za wygraną i starał się ćwiczyć w miarę swoich możliwości. 

Jest jednym z tych kulturystów, którzy mają solidne grono fanów i budzą sympatię w branży. Jego fani byli bardzo rozczarowani, że nie mogli zobaczyć go na scenie Mr. Olympia 2020. Mamy nadzieję, że Cedric szybko wróci do pełnej sprawności i teraz będzie już tylko lepiej!

Komentarze (0)