Ile razy słyszeliście powiedzenie: "Nigdy nie jest za późno, aby zacząć"? Prawdopodobnie wiele razy, zwłaszcza jeśli chodzi o uprawianie sportu. Kiedy przeczytasz o tej niesamowitej kobiecie, natychmiast przestaniesz odwlekać pójście na siłownię!

 

72- letnia Linda Leightley jest królową motywacji i prawdziwym przykładem na to, że możesz z powodzeniem trenować i rywalizować nawet w starszym wieku. Zaczęła podnosić ciężary, gdy miała... 60 lat! Jej głównym celem było zwiększenie siły i poprawienie sylwetki. Jednak ta niesamowita kobieta odkryła w sobie niezwykły ukryty talent! Minęło trochę czasu, dopóki nie zmieniła się w gwiazdę trójboju siłowego. Kiedy trafiła pod skrzydła trenera Blaina Dublina, poważnie podeszła do tematu. W pierwszym roku treningów zgubiła 18 kg i zauważyła, że jest na tyle silna, że możne ustanawiać rekordy.

https://youtu.be/aHxNPqg9tW4

Dziś Linda Leightley jest dobrze znaną trójboistką. Występuje w 100% Raw Powerlifting Organization w kategorii do 60 kg. Ustanowiła 12 rekordów świata w klasie wiekowej 65-69 i 70-74. Czy widzieliście kiedyś kobietę w tym wieku, która przysiada 75 kg i podnosi 124 kg? Zanim wymyślisz kolejną wymówkę, by nie iść na trening, spójrz na tą wspaniałą kobietę!

https://youtu.be/BU4zJxAOiHo