Owoce zamknięte w szklanym słoiku, w formie dżemu, musu, kompotu czy marmolady to idealna metoda zachowania smaków lata na dłużej. Ta tradycyjna technika przechowywania żywności, cały czas nie traci na swojej popularności, a nawet w pewnych kręgach zyskuje większą grupę zwolenników. 

  1. Słodkości bez poczucia winy
  2. Naturalny erytrytol - zdrowy i bez kalorii
  3. Bezpieczny dla Twoich zębów
  4. Nowe smaki FRULOVE
  5. Idealny dodatek do wielu potraw

Słodkości bez poczucia winy

Między innymi to właśnie w szklanych słoikach, można znaleźć jedne z najbardziej popularnych musów owocowych FRULOVE, które zostały stworzone z myślą o osobach, którym zależy na słodkościach, niepowodujących poczucia winy.

Marka ALLNUTRITION znana jest z tworzenia funkcjonalnych produktów, o uniwersalnym zastosowaniu. Dlatego też w swojej ofercie posiada pyszne musy FRULOVE, które składają się aż z 80% z owoców, a smak ich nie jest podkreślony za pomocą dodanego cukru. Produkt ten zamknięty jest w szklanych słoikach, które można wykorzystać powtórnie lub poddać recyklingowi.

Naturalny erytrytol - zdrowy i bez kalorii

W składzie FRULOVE wykorzystywany jest erytrytol, należący do naturalnych substancji słodzących, który należy do alkoholi cukrowych (polioli). Znajdziemy go w niektórych grzybach, a także owocach np. arbuzie, gruszkach czy winogronach. W przemyśle produkowany jest on w sposób naturalny w procesie fermentacji przy wykorzystaniu drożdży. Erytrytol nie jest metabolizowany w organizmie człowieka, dzięki czemu nie dostarcza kalorii, mimo że nadaje potrawom słodki smak.

Bezpieczny dla Twoich zębów

Nie powoduje on również gwałtownego wzrostu poziomu glukozy we krwi i nie sprzyja tworzeniu płytki nazębnej oraz próchnicy. W połączeniu z naturalnym musem owocowym tworzy idealną słodką alternatywę, dla tradycyjnych dżemów i marmolad. FRULOVE to jednak nie tylko niska wartość energetyczna i brak cukru, to również bardzo wysoki udział owoców, który w najnowszych smakach sięga aż 80%.

Nowe smaki FRULOVE

frulove zalety

Połączenie maliny z bananem oraz jagody z bananem to dwie nowości, jakie wprowadziła aktualnie marka ALLNUTRITION, do serii swoich wyjątkowych musów owocowych.

Owoce te mogą mieć ogromny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Banan jest idealnym źródłem potasu i magnezu, który odgrywa bardzo ważną rolę w normalizacji ciśnienia tętniczego i wpływa korzystnie na układ krwionośny. Maliny i jagody słyną natomiast z wysokiego udziału antyoksydantów. Przypisuje się im działanie przeciwzapalne i przeciwnowotworowe. Jednak owoce te to również witaminy oraz błonnik, które są niezbędne do odżywienia organizmu i prawidłowej pracy układu trawiennego.

Idealny dodatek do wielu potraw

FRULOVE to idealny dodatek do wielu potraw. Idealnie uzupełni się z naleśnikami, plackami czy owsianką, sprawdzi się również jako dodatek do wypieków. Jest to ciekawa alternatywa dla świeżych owoców, która może niektóre osoby skłonić do zwiększenia udziału i spożycia owoców w swojej diecie.

Komentarze (1)
_Knife_

To nie jest sciema, naprawdę są dobre. Zamówiłem parę opakowań i nie żałuję. Idealne do mascarpone, naleśników, omletow etc.

2