SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

anty terror

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2870 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35006
witam
dziś zaintrygował mnie plakat reklamujący Anty Terroor system (czy jakoś tak). Było napisane, że ten combat opiera się na technikach 3 styli: Krav maga, sambo i kick boxing. Był podany telefon i strona internetowa, która chyba już nie istnieje bo nie mogłem na nią wejść- www.at.system.pl 
Czy ktoś z was trenuje ten system, albo posiada więcej informacji na ten temat?

dawaj mario
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10791 Napisanych postów 47485 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
He, he, strona istnieje tylko masz lipny link - popatrz pod:
www.at-system.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2870 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35006
eee hehe... rzecziwiście, niezły zonk
dzięki sogacz

dawaj mario
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
To info z wyżej wymienionej strony:
ANTY TERROR-SYSTEM jest bojowym systemem walki, obrony i ataku. Opracowany został na bazie KRAV-MAGA ( system walki stworzony na potrzeby Służb Specjalnych Izraela ), SAMBO ( system walki stworzony dla potrzeb rosyjskich Służb Specjalnych ) i KICK BOXINGU. AT-SYSTEM jest realnym systemem, który zdaje egzamin na ulicy, a nie tylko na sali treningowej. ANTYTERROR-SYSTEM jest więc metodą walki realnej. Obrona i atak opierają się na najprostszych i najbardziej efektywnych technikach, których jedynym celem jest jak najszybsze wyeliminowanie zagrożenia: w postaci przeciwnika jednego lub kilku, z niebezpiecznym narzędziem lub bez ( nóż, butelka, bejsbol, kij, itp. ). Na wyjątkowość tego systemu składa się przede wszystkim realność i prostota stosowanych technik, bazowanie na podstawowych reakcjach oraz odruchach obronnych pojawiających się przy różnego rodzaju zagrożeniach, a także doskonale opracowany program metodyki treningów. ANTYTERROR-SYSTEM ma jeszcze jedną, ogromną zaletę: otóż jest to system otwarty, cały czas ewoluujący, dostosowujący specyfiki technik do stale zmieniającego się rodzaju zagrożeń. Trening ANTYTERROR-SYSTEM poza standardowymi elementami opiera się m.in. na aranżacji sytuacji realnych i nauce reakcji oraz doboru odpowiednich technik obrony i kontrataku w danej sytuacji, na walkach i sparingach z jednym oraz z kilkoma przeciwnikami. Z rękawicami i sprzęcie ochronnym oraz bez. Ćwiczenia i walki zadaniowe oraz sparingi odbywają się tak w stójce jak i w parterze z wykorzystaniem wszystkich możliwych technik uderzeń i kopnięć, rzutów, dźwigni, duszeń, itp. Trening obejmuje ponadto pracę wszystkich partii mięśniowych i potrafi wycisnąć "ostatnie poty" z ćwiczących osób. Tak więc obok nauki samoobrony pojawia się jakże pożądany efekt uboczny: spalanie tkanki tłuszczowej, budowa silnej i zgrabnej sylwetki, poprawa kondycji. ANTYTERROR-SYSTEM nauczane jest w postaci specjalnych kursów, bądź w sekcjach:

Dla mundurowych służb specjalnych
Dla agencji ochrony
Dla grup zawodowych o podwyższonym stopniu ryzyka
Dla osób cywilnych - otwarte sekcje
Dla kobiet
Każda z wyżej wymienionych grup wymaga innej metody treningowej oraz odpowiedniego doboru technik, dostosowanych do specyfiki i potrzeb danej grupy. Zajęcia AT-SYSTEM tak dla kobiet jak i dla mężczyzn mają jeszcze jedną ogromną zaletę - efekt terapeutyczny: poza wyżyciem się na sali treningowej i spaleniem zbędnych kalorii, pojawia się uczucie wewnętrznej siły i pewności siebie. Uczucie, które likwiduje wewnętrzne napięcia i słabości. Uczucie, które rodzi spokój i poczucie bezpieczeństwa..

dawaj mario
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31522
AT system nieco o tym rozprawialsimy w poscie zatytulowanym KM w Telexpresie , jesli sie nie myle

GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona.

"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8793
Ja na to chodzilem,fajnie tam nawet calkiem,ale dwa treningi w tygodniu to dla mnie kpina,a poza tym BJJ bardziej wszechstronne.Dawaj do nas na Gwardie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21094
Nie dlugo chlopaki z at-systemu wymysla nazwe anty-anty comadorterror system military. Zgadzam sie tylko z tym:
...Zajęcia AT-SYSTEM tak dla kobiet jak i dla mężczyzn mają jeszcze jedną ogromną zaletę - efekt terapeutyczny: poza wyżyciem się na sali treningowej i spaleniem zbędnych kalorii, pojawia się uczucie wewnętrznej siły ...

On nie jest taki woli mięso niz buraki.
Wasz
czytelnik dzialu ...

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10791 Napisanych postów 47485 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Zawsze znajdzię się ktoś, kto liznął trochę jakiś system walki, trochę samoobrony, nazwie to jakośtamcomabatcośtam...
Pełna komercja.
W pewnym popularnym piśmie nt. dalekowschodznich sztuk i sportów walki, kilka lat temu znalazł się artukuł o systemie: Karate Kombat Kumite.
Na zdjęciu napakowani goście w rękawicach bokserskich...
I jeszcze pytanie: po co pracownikowi ochrony czy cywilowi nauka systemu antyterrorystycznego?
Terroryzm a chuliganka obecna na ulichach to dwie różne sprawy.

Agent
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
hmmm... tu chyba raczej chodzi o nazwe dla nazwy (jak powiedziałeś komera), bo walka wręcz z terrorystą nie różni się chyba od walki z chuliganem . Chodzi tu raczej o ukazanie charakterystyki systemu i kojarzenie go ze strefą combat. Czyli działanie typu : "Ludzie myślą, że wojskowe systemy są najleprze do tego powiemy jeszcze, że system zawiera techniki najleprzych styli uderzanych i chwytanych, i klijęci się znajdą."
Zaznaczam, że nie krytykuje takich działań- wymusza je wolny rynek i konkurencja. Ale w topicu, który ktoś podał jest wzmianka o tym, że kosztuje to więcej od Krav magi- hmm z tego co wiem krawat w wawie jest drogi ( 130 bodajrze), a tu do tego mamy tylko 2 treningi. Dlatego zapytałem się czy ktoś się tym zajmuje, albo trenował bo ja słyszałem o tym po raz pierwszy. Mam tylko nadzieje że jak ktoś płaci taki becel to nie zostanie..... ofiarą "terroryzmu informacyjno-komercyjnego"

dawaj mario
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1796
jako, ze to reklamowka strasznie podobna w formie do reklam KM to mam obawe ze podobienstw jest duzo wiecej ....a moze AT znaczy "anal terror" i wtedy to zupelnie inna sprawa .....
ale moge sie mylic....
nie nie myle sie .....ludzie złamałem szyfr!!!!! ...w cytacie Natolina z ich stronki czytając podstawcie zamniast:
AntyTerror=Analterror
Walki=Pieszczoty
Samoobrona,obrona=Masturbacja
Atak=Sex
no....no...teraz to ma sens !!!!
"To nie sztuka zabić jeża ale kruka co go stuka... "

Zmieniony przez - ZgreD w dniu 2002-10-05 10:49:46

"To nie sztuka zabić jeża ale kruka co go stuka... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
hahahaa... dobre

jednak nadal nie wiemy co to jest więc może nie krytykujmy przedwcześnie.
Może terror analny, może jakiś całkiem niezły system, a może g**** z dupy... ale dopuki nie wypowie sie ktoś kto miał z tym styczność pozostańmy przy systemie walki.

dawaj mario
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karate - ale jakie ????????????????????????

Następny temat

Noz sprezynowy.

Fruzelina