SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

anty terror

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Z informacji mi dostepnych to AT prowadze ludzie ktorzy odeszli od Krav Magi. Dodali do niej pare elementow i ma byc ona leprza od stylu macierzystego. Jak to wyglada? I dobrze i fatalnie - w zaleznosci kogo pytasz.

Grzegorz.
Wasz unizony moderator Sztuk Walk i Gier Komputerowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
To raczej jest nazwa szkoly niz systemu.

On nie jest taki woli mięso niz buraki.
Wasz
czytelnik dzialu ...

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2809
AT System moim zdaniem to sciema. Z jednego powodu twierdza oni ze ich system w głównej mierze opiera się na SAMBO. A Sambo to oni się z kaset uczyli i byli na kilku seminariach wiec jeśli ich system opiera się na systemie którego prawie nie znają to chyba zbyt dobry nie jest.
A ze opiera się na KM to może i dobra reklam ale jak ktos kto się zna wie ze KM to sciema a na pewno już tak która jest promowana w Polsce dla cywili.


Sventevith - The Ancient Pagan God Of Slavs

Sventevith - The Ancient Pagan God Of Slavs

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a móglbyś powiedzieć skąd masz takie informacje że sie uczyli z kaset??
Jak masz to napisz oficjalnie, z imienia i nazwiska kto Ci takich bzdur nagadał. chyba że to sam wymyśliłeś.
Nie ładnie jest oczerniać kogoś, jeżeli nie masz pewności. Ja akurat wiem że nie z kaset tylko od instruktorów sambo70 w Moskwie.
Swoją drogą to słyszałem że Okniński uczył się z kaset bjj i co źle uczy?? zapytaj bjj-owców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2809
Ja widisz posta tego pisalem prawie rok temu bez jednego miesaca :)
Nie wiem jak jest teraz wiem jak bylo wtedy a wtedy to uczyl sambo judoka ktory wczesnij trenmowal u mirka BJJ.

Sventevith - The Ancient Pagan God Of Slavs

Sventevith - The Ancient Pagan God Of Slavs

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4401 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
ciekawe kto ich uczy tego Sambo...

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2809
Wiem jak uczy Okinski bo u niego trenowalem.
Trenowali tez tam wlasnie tworcy systemu AT-System razem zamn na jednej sali ale nie mogl zniesc ze sa gorsi od kogos to zalozyl szkolke sambo i prowadzil ja przez jakis czas zanim do Moskwy sie pierwszy raz wybrali.
Wiec nie mili wogole pojecia o Sambo bylo to Judo + Bjj + elementy z kaset.
I nie sa to bzdury tak bylu rok temu kiedy to pisalem Teraz wiem ze od jakiegos czasu wybieraja sie do Moskwy. Wiec najpier zobacz date postu a nie odgrzewasz temat z przed roku.

Sventevith - The Ancient Pagan God Of Slavs

Sventevith - The Ancient Pagan God Of Slavs

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1637 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4489
widzialem troche tego systemu i z wojskowego sambo nie widzialem ani jednej techniki... Moze jakis rzucik ze sportowego ale tez watpie

"Racja silniejszego zawsze lepsza bywa"
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
-= SFD FIGHT CLUB =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4401 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
troszkę zbocze z tematu, bo ender go wywołał...


Sventevith - uwazam Cię za forumowy autorytet w dziedzinie Sambo, czy mógłbyś mi wytłumaczyć róznicę miedzy sambo wojskowym a "cywilnym"? (poniewaz moj Guru - nie od sambo - mówił, ze jako tako nie ma róznicy, poza wzgledami komercyjnymi) - moze byc na priv.


SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
Poza tym pan B.C.(którego zresztą mam przyjemnosc znać "z widzenia" wyszczególniony jako jeden z instruktorów, pomijając atykuł o nim w Kulturystyce i Fitness, z Sambo wiele wspólnego w życiu nie miał - to tak ode mnie.

A jeszcze z innej strony to rozmawiałem z jednym człowiekiem, który tam uczęszczał (swego czasu przynajmniej) i miał dosyc pochlebną opinię, ale nie był to żaden autorytet.

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Doradca w Rukopasznyj Boj/Samozaszczita

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karate - ale jakie ????????????????????????

Następny temat

Noz sprezynowy.

WHEY premium