SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

amfetamina a brak apetytu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 473 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12334
z czasem bedziesz normalnie jadl i spal - wiem co mowie
a na samym poczatku trudno cos zjesc czy zasnac, po prostu o tym nie mysl tylko wp*****laj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
raz nascierwiony zjadlem pizze i w sumie nie mialem z tym problemow ale po jakims niedlugim czasie wyladowalem w lazience
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1060 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3925
mam kumpla w klasie,jedzie na tym szicie od 2 gimnazjum i teraz już potrafi normalnie zasypiać,jeść itd

z czasem sie przyzywczaisz

*** Mafia Ślązaqf ***

"...a ch*** warci tyle ile cisza w eterze.....ciiii....no i lipa frajerze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bralem kreski przez 3 lata bylem w to w***any po pewnym czasie normalnie jadelm spalem zasypialem z kreskami w nosie i polykalem splywy jak odstawilem to gowno z 54 kilo przytylem do 87 bez zadnych koksow tylko na odzywkach i dobrej diecie i regolarnych cwiczeniach nie namwiam nikogo do fukania:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
narkomanom mowimy stanowcze nie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
doping tez narkotyk

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nieprawda..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16768
wyro-mam kumpla ktory identycznie po odstawieniu w rok przytyl 30 kilo na samym jedzeniu ,kazdy myslal ze koksy wdupczal.

Ja jak mialem egzaminy to przez 2 tyg prawie codziennie jechalem na bialym i zeby jak najmniej spasc to z rana przykladowo jadlem konkretne sniadanie,pozniej co 3 godz pilem np po dwa duże jogurty albo coś innego płynnego(np odzywka).Czasem było tak ze 24 godz jechałem na białym tyle ze nie wdupczalem na raz pół wora tylko jadłem po pół kreski i dojadałem co godzine,dwie.Pod koniec sesji już po kresce musiałem bo pół już tak nie działało.Na koniec zioło jakiś mały posiłek i spać.Po 2 tyg schudłem może z 2kilo ale i tak nie polecam nikomu białego bo to straszny syf,bralem tylko po to bo moglem zawalic drugie studia ale za rok postaram sie juz niedopuscic do takiej sytuacji.

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
prawda gregor jestes cpunem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
prawda..

substancje zmieniajace swiadomosc do ktorych sie czesto wraca,bez ktorych czujemy sie gorzej

amfetamina ,tyton,testosteron,alk-wszystko uzaleznia

narkotyk to tylko slowo ,wszystko rozbija sie o hormony

wydymac caly swiat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca + Boldabolon ??

Następny temat

co na 3 cykl

WHEY premium