SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

amatorskie mma

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2426
alkadar, pewnie ze tak. jak bym był w gimnazjum jeszcze to bym zazdrościł, teraz już nie.

Umysł chłodny jak łysy mamut

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Po pierwsze to nie ten dział autorze tematu i nie wiem po co go tutaj założyłeś.Przenoszę go i niech modzi w odpowiednim dziele zostawią go,albo wyślą w kosmos.


Moja uwaga,żeby to byo amatorskie MMA,to trzeba mieć jakiekolwiek podstawy sztuk/sportów walki.Wy co najwyzej bawiliście się jak dzieci w tzw.przewracanki pod okiem wuefisty.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480
Ja jedyne czego tu zazdroszcze to głupoty autorowi tematu, wpadł w kompleksy bo nie dał rady jakiemuś koledze na macie nie posiadajac zadnej techniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3661
Czy ja już o tym nie wspominałem gdzieś przy okazji tematu Kawaguchi - Pudzianowski?

Zabawa w Pudziana i Najmana i to jeszcze pod okiem człowieka od WF-u.

http://elpanda.blox.pl/resource/ja*******e.jpg 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17746
Ja wspomniałem o sumo i zapasach, tak więc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 477 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17253
Mam dla ciebie jedną rade.Nie oceniaj ludzi po wyglądzie bo jak się przekonałeś możesz się naciąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
W takie coś to ja się bawiłem jak miałem 12 lat.Kopaliśmy się po dupach i przewracaliśmy po korytarzach,czasem ktoś duszenie założył.W sumie ten skrót coś oznacza.Muszą być tam techniki sztuk walki.Nie oznacza walki w której można się przewracać i ogólnie bez zasad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Ja gratuluję wuefiście odwagi przeprowadzić takie zajęcia. Bo trzeba być wyjątkowo głupim i mieć płytką wyobraźnię albo mieć wszystko w dupie.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 371 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3926
Widzę, że odpowiedzi sporo. Niestety tylko kilka osób odpowiedziało mi na moje pytanie, i właśnie tym osobom dziękuje. ;) Kopanie, przewracanie, zero techniki. To prawda. Ale to w końcu podczas walki nabiera się doświadczenia. ;) Trening czyni mistrza. :D

SHUT UP AND TRAIN !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3661
Widzę, że odpowiedzi sporo. Niestety tylko kilka osób odpowiedziało mi na moje pytanie, i właśnie tym osobom dziękuje. ;) Kopanie, przewracanie, zero techniki. To prawda. Ale to w końcu podczas walki nabiera się doświadczenia. ;) Trening czyni mistrza. :D

Tym miłym akcentem można zamknąć temat.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

treningi MMA Szczecin

Następny temat

UFC on Versus 2 - plakat i rozpiska!

forma lato