SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aga_tka / dziennik / początek

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Inne mięso, jaja, strączki... jesteś pewna, że czytałaś ten artykuł? Tam jest przecież wypisane co jemy

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 318
Jestem pewna, że czytałam.
Jako źródła białka mamy w pierwszej koleności drób - nie bardzo rozumiem czemu nie jest dobry dla mnie?
Idę jeszcze raz to przestudiować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
* Ryby i mięsa w miarę możliwości finansowych i logistycznych kupujemy z hodowli naturalnych, gdzie zwierzęta nie są karmione hormonami, antybiotykami, sztucznymi paszami. Jaja od kur z wolnego wybiegu. - Kurczaki są karmione tymi wszystkimi specyfikami, dlatego ich nie jemy. Drób to też mnóstwo innych ptaszków. No a dodatkowo... wieprzowina, wołowina, ryby, dziczyzna, podroby, jaja, strączki. Mamy więc duży wybór. Tłuszcz zwierzęcy również jest nam potrzebny.

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-10-17 22:48:00

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 318
W międzyczasie dalszej edukacji, dorzucę dzisiejszą miskę, choć i kura też się wniej znajdzie:



Uploaded with ImageShack.us

Od dziś zaczynam też powoli treningi. Dziś tylko 40-minutowa wizyta na siłowni, w czasie której zrobiłam bieg 30sek/trucht 30 sek na bieżni (łącznie 4 minuty) plus rowerek 30 min... tak w ramach przygotowania :)
Co do treningu siłowego, na razie mam pustą głowę i nie jestem pewna, czy w moim przypadku powinno być więcej aerobów czy ciężarów?

Już rozumiem z tym kurczakiem, niestety nie mam dostępu do ekologicznych. Czy powinnam się trzymać zasady białka (jeśli tak to w jakiej ilości) w każdym posiłku, czy mięso ine niż kurczak/ryba zamiennie raz na dzień będzie ok?

Aaaa i jeszcze jedno - do tej pory myślałam, że twaróg jest ok... Szkoda


Zmieniony przez - aga_tka w dniu 2012-10-17 23:30:25

Zmieniony przez - aga_tka w dniu 2012-10-17 23:33:48

Zmieniony przez - aga_tka w dniu 2012-10-17 23:35:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Trening 3x w tygodniu. W regulaminie trening dla zielonych znajdziesz. aero traktuj jako dodatek po treningu silowym. Wszystkie trenujemy silowo, wiec czemu dla ciebie nie mialo sie nadawac? Bialko w kazdym posilku, wypisalam ci jakie sa źrodla. Białka na pewno nie mniej niż 120g na dzień, dokładny rozklad poda szefowa, zerknie tu jak pokazesz, ze ci zalezý:

masz za malo kalorii dobij tluszczem do 1800kcal
a nabialu ma nie byc, bo nie jestes cielatkiem by go tyle jesc

Pobijasz rekordy w jedzeniu nabialu, wiec musisz sie nauczyc czerpac bialko z leszych zrodel.

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-10-17 23:49:49

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 318
Zamieszczam dzisiejszą miskę. Twaróg jeszcze dziś był - miałam w pracy pół opakowania i aż szkoda go było nie wsunąć...

Swoją drogą zauważyłam właśnie, że zamieszczone wcześniej miski nie należą do mnie u mnie wtedy były same twarogi i kurczaki



Uploaded with ImageShack.us

Sięgnęłam dziś (po raz pierwszy w swoim całym życiu chyba) po udziec wołowy, konkretnie jednominutowe steki z Sokołowa. Zasatanwiałam się, czy to nie jakaś chemia, ale na opakowaniu nie było nic napisane, a mięso wyglądało na czyste. Plusem jest czas w przygotowaniu, smaży się je jedyną minutkę :)

Do jutra postaram się ułożyć dla siebie jakiś trening, bo zaplanowałam wizytę na siłowni po pracy...

Na weekend zapowiada mi się wyjazd służbowy i trochę się obawiam, co ja tam będę mogła jeść. Czy lepiej zabrać swoje pojemniczki czy wybierać tam to, co zdrowe

Dziś miałam mały kryzys, często dopadał mnie głód, nawet od razu po zjedzeniu posiłku. Dziwne uczucie, bo brzuch pełny a ja dalej bym wcinała
Jedynym plusem dzisiejszego dnia jest to, że w końcu po czterech dniach odwiedziłąm toaletę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam wrażenie, że Ty nie jesz, tylko ciągle mleko pijesz Na takie przypadki jest jedna rada: 150g nabiału i to w jednym posiłku, a nie w czterech U Ciebie jest 500g!!! a dzień wcześniej 680g... właśnie patrzę. Masz mieć źródło białka w każdym posiłku, a mleko to prędzej źródło węglowodanów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 318
Masz rację wlewam w siebie dużo mleka, ale nie traktuję go jako źrodło białka... Ja po prostu muszę się napić mleczka przed snem i dolewam je do kawy, a rano wypijam razem z płatkami...
I z tego mi się robi taka ilość.
Jako nastolatka zajadałam się płatkami z mlekiem na wszystkie posiłki, z wiekiem wiem, że muszę go trochę ograniczyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To dobrze, że nie traktujesz tego jako źródła białka, ale musisz zadbać o to, żeby w każdym posiłku było B+T+W, ewentualnie w ostatnim tylko B+T. Po takim śniadaniu złożonym z samych węgli byłabym głodna jak tylko skończyłabym jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 318
Od jutra zaczynam trening. Odnalazłam już informację o treningu dla początkujących, sądzę że zaliczam się do nich (wyprowadzcie mnie z błędu, jesli nie, bo nieczęsto i nie zawsze regularnie, ale jednak ćwiczyłam na siłowni

1. Dla pań, które mogą ćwiczyć na siłowni

Plan treningów siłowych na 8 tygodni:

tydzień 1-2: 2 serie x15 powtórzeń
tydz. 3-4: 2x12
tydz. 5-6: 3x10
tydz. 7-8: 3x8


1. Rozpiętki ze sztangielkami na ławce poziomej
2. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce skośnej
3. Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem
4. Wyciskanie sztangielek siedząc
5. Prostowanie tułowia na ławeczce
6. Uginanie ramion ze sztangielkami (naprzemienne)
7. Prostowanie ramion na wyciągu
8. Prostowanie nóg siedząc
9. Uginanie nóg leżąc
10. Przywodziciele na ginekologu
11. Odwodziciele j.w.
12. Wspiecia na palce siedząc

Taki trening pozwoli mięśniom i stawom "oswoić" się z ciężarami i przygotuje je do kolejnego etapu treningowego, gdzie stopniowo wprowadzamy wolne ciężary


I tak przez 8 tygodni, 3x w tygodniu, jeśli dobrze rozumiem.

Jeszcze trochę mi dokucza myśl, że zamiast zrzucić tłuszcz i miękkie fałdy, przybędzie mi wielkich twardych mieści. Im dłużej Was czytam tym częściej się przekonuję, że to bajki, o których muszę zapomnieć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cel - 30 kg mniej - proszę o pomoc

Następny temat

Figura typu dzwon a droga do doskonałości

WHEY premium