SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aakg

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 99
siema jestem nowy i mam pytanie odnosnie gainera uns mass shocker.. poniewaz ja mam astme a tam wystepuje to aakg czy jest szkodliwe czy nie ma zadnych przeciwskazan?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
7g przez rok, tez nie jest zbyt zdrowym rozwiazaniem
z tego co sie orientuje duze dawki argininy nie sa obojetne dla trzustki

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 763 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30748
a po co i gainer?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 99
na mase.. a diete to mam jako tako bo szkola i nie mam jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 763 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30748
to jako tako =====> dział odżywianie. Dieta to podstawa tak wiec od tego zacznij a nie od odżywek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2868
Dieta podstawa,ale i tak pewnie kupi gainera:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3069
Ale panowie, nie rozumiem waszych wypowiedzi... Czy on się pytał o pomoc w diecie, czy o to cz ta substancja mu zaszkodzi ? Bezsensowne nabijanie postów... Nie odpowiem bo nie znam odpowiedzi :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
kup gainera bez dodatkow i po problemie.
gainer to gainer, olej wszystkie z kreatynami i innymi p******ami w skladzie

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-03-18 18:55:54

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 99
Naprawde mi pomogliście... połowa pisze ze dieta.. ja sie pytam czy cos moze zaszkodzic a nie o diete... czytajcie ze zrozumieniem:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21122
Nic ci nie bd tylko nie przesadzaj z intensywnością treningów bo płuca wyplujesz Aakg cie najwyżej lekko spompuje.

Zmieniony przez - MoaB_Mod w dniu 2013-03-18 19:41:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21122
a jak się tak obawiasz to kup bez dodatków np mass XXl treca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5758
tez mam astme a raginine jem praktycznie bez przerwy od roku i nie czuje zeby mi ona jakos szkodzila takze moze zbytnio sie przejmujesz, tam masz 1,2g na porcje ja biore po 7g
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Monohydrat

Następny temat

Przedtrenigówka

Wiecej