SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

propionate - PMP STEROIDS POMOCY!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2551

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Waga

80

Wzrost

180

Staż na siłowni

3 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Nie posiadam

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Ten jest pierwszy

Stan zdrowia

Dobry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 74 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1789
Biorę od tygodnia Methandienone 10mg Tablets U.S.P. I wbiłem 2 razy Testosteron Priopionate w poniedziałek i środe. To jest mój pierwszy cykl. Przez ten tydzień ( od poniedziałku ) Brałem 2x dziennie mete i wbiłem pierwszy raz priopionate w poniedziałek i drugi w środe. Nie chciałbym już brać tego testosteronu, bo po prostu nie potrafię. I odnosząc się do tego wszystkiego chciałbym wiedzieć czy muszę się już odblokować, bo chciałbym dalej ciągnąć mete, ale nie wiem czy moge. I czy te dwa wbicia mi już zablokowały własne wytwarzanie testosteronu. Jestem zielony, źle zrobiłem, że zacząłem bez żadnego pojęcia.. Więc prosze was o pomoc. Z góry dziękuje..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
zagraj w totka,bo ja przez naście lat wbijania z pośladka nie pamiętam abym krew zaciągnął.A iniekcji zrobiłem więcej niż kopytek zjadłeś w zyciu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1367 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9874
Daj pełną ankiete działu.
I cykl bez diety to głupota.

Jak rozumiem bierzesz 20 mg mety ed od 7 dni? i wbiłeś 2 razy propa e2d?

Napisz jak to bierzesz bardziej czytelnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Przeciez napisal dokladnie
Przez tydzien bral mete 20mg e2d i przykul propa e2d, dwie inj w pon-sr.

Wypelnij kolego ankiete pelna.
https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html

"Nie chciałbym już brać tego testosteronu, bo po prostu nie potrafię." a co sie stalo? rozwin swoja mysl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 74 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1789
Chodziło mi o to, że wbijając w pośladek i odciągając tłok za każdym razem pojawiała się krew. Więc wychodzi na to, że źle robie. To doradzicie mi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Bij w inne miejsce,udo jest fajne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29305
miałeś pecha, nie rezygnuj tak szybko. jaką igłą?

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
uda, barki-najwygodniej.

ew. czolo ale jest mozliwosc wystapienia schorzenia baniakondy

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2015-02-07 09:38:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6878
ale przyjdzie moment gdy i udo odmówi posłuszeństwa :D i nie wbijesz nawet polowy igły ale jest wiele innych miejsc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29305
musiałby chyba wbijać codziennie w udo przez wiele miesięcy żeby doprowadzić mięsień do takiego stanu, przy "normalnych" cyklach nie ma szans żeby takie zrosty się zrobiły.

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6878
wystarczy 4,5 miecha :D i co drugi dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ja lecialem przez 20tyg prop co drugi dzien i wszystko bylo ok a bije tylko w uda

Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2015-02-07 11:55:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacze tłuszczu czy białko ??? czy potrzebuje??

Następny temat

Enan 250mg e5d PCT

WHEY premium