SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwny ból po injekcji. (Testosterone Enanthate 250mg/ml (Iran) PMP Steroids)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10
Witam. Pytanie mam jak w temacie, mianowicie po rocznej przerwie zdecydowałem się znów przybić aby zrobić mase która mnie interesuje.
Pierwszy mój cykl to było 5 strzałów Testosterone Enanthate 250mg/ml (Iran) zastrzyki były bez bolesne po za tym w triceps ale z tego co wyczytałem na forach to normalne po 2 dniach ból minął.
Tym razem również kupiłem Testosterone Enanthate 250mg/ml (Iran) ale z innej firmy konkretnie PMP Steroids. Po 1 injekcji (igła 0,7mm, 1ml soku, krwi w strzykawce brak) niby wszystko ok, ale po kilku godzinach zaczął pojawiać się ból pośladka. Na drugi dzień nie mogłem już na nim usiąść więc pomyślałem że powodem może być zrobienie joysticka z igły bo odrobine drżała mi ręka. Nie pojawił się żaden siniak, zgrubienie ani ropienie wokół miejsca strzału, innych objawów typu gorączka czy duszności jakie mogły by wystąpić przy wbiciu w żyłe również nie było, jedynie ból w okolicach tego miejsca i całego pośladka. Jednak dziś jestem już po 2 strzale w drugi pośladek przeprowadzonym tak jak powinno być bez krwi w strzykawce igła 0,7mm bita prostopadle do pośladka ręka już nie drżała, również 1 ml soku, zastrzyk przebiegł gładko. Ale efekt jest ten sam, dupal boli niesamowicie, pierwszy pośladek już niemal minął.
Na forach udało mi się wygrzebać gdzieś opinie że test z PMP właśnie jest dość bolącym strzałem. I teraz moje pytanie, czy faktycznie teść z PMP ma to do siebie czy szybciej jest to jakieś g**** nie mające wiele wspólnego z teściem i lepiej dać sobie spokój z kłuciem się tym??
Jeśli ktoś miał może podobne doświadczenie lub posiada większą wiedzę na ten temat prosił bym o opinie. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
sprawa indywidualna z tym jest,jednych boli innych nie.Z czasem organizm powinien lepiej znosic iniekcję,jesli nie to zmień firmę.
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Enany czasem tak bolda, wine ponosza dostawcy surowca

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35422
pierwszych pare iniekcji pobolewa puzniej niebendziesz nic czul
lece juz parenascie tyg na tym enanie z pmp i jest ok. tylko mialem go z poprzedniego cyklu,jak cos dziala to biore wiencej.
i niech ci ta igla nielata bo napewno bardziej boli puzniej.
ja wale po udach i barach,najwygodniej.

Jak nie wolno-
to szybko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5183
wbijaj 2-3 kreski i 10 sek przerwy, sprawdzone, działa, pierwsze 2 strzały prop + deka z pmp w strzykawce jednej (2ml) bolalło jak choolera. Przeczytałem zeby wbijać 2-3 kreski odczekac 10 sek, ból o 3x mneijszy niz przy normalnym wbijaniu

Zmieniony przez - New_Konto w dniu 2012-10-16 21:17:35

MMA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10
Dzięki za wszystkie odpowiedzi, temat napisałem z tego względu że jak wspomniałem przy pierwszym cyklu z Jelfy nie było najmniejszego bólu a tu jest mocno odczuwalny i trochę mnie to zastanowiło.
Sawer co do ud i barków to mam je dość zbite i szczerze mówiąc trochę boje się w nie strzelać;)
New_Konto dzięki za podpowiedź, spróbuje zrobić tak jak napisałeś i opisze efekty u mnie może komuś się to jeszcze przyda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
to sie zdecyduj czy poprzednio irana czy jelfe biłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
New_Konto
wbijaj 2-3 kreski i 10 sek przerwy, sprawdzone, działa, pierwsze 2 strzały prop + deka z pmp w strzykawce jednej (2ml) bolalło jak choolera. Przeczytałem zeby wbijać 2-3 kreski odczekac 10 sek, ból o 3x mneijszy niz przy normalnym wbijaniu

Zmieniony przez - New_Konto w dniu 2012-10-16 21:17:35
tylko to nic nie da

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
MvB

Sawer co do ud i barków to mam je dość zbite i szczerze mówiąc trochę boje się w nie strzelać;).


smialo wbijaj po udach, iglą 0.5x25mm wczesniej bilem 30mm to czesto trafialem w nerwy i gira skakała. Widocznie na wiekszej głebokosci jest wiecej nerwów...
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25
witam.
tez biore tego tescia. pierwsza fiolka miala grubsza szyjka i jak bralem bylo wszystko ok. druga ma inny ksztalt,ciensza szyjka. jak wezme strzala to po 2 dniach zaczyna mi sie robic taka gruda pod skora na posladku. i boli to prawie przez tydzien. czy to oznacza ze ta druga to jakies gowno?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
daj zdjęcia jak coś,poza tym widzisz daty?w dziale doping-zdjęcia poszukaj takiego tematu i porównaj ampy
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pro-LMG opinie

Następny temat

prop solo

WHEY premium