SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hiit?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17
czy poczatkujaca osoba.. (miesiac zima chodzilam na silownie i tam biegalam nie za duzo) czy moze sie "przebiegac"? ile powinna biegac taka osoba? czy co pare dni?.. jak to wyglada..? [oczywiscie majac ulozona diete,] takze nie wiem czy mozna dolaczyc spokojnie do tego skakanke i rower.. w jakich ilosciach? czy brac tez cla jesli sie je ma?.. mam lekka nadwage, wiec chcialabym ja zredukowac reduklujac odrazu troche normy.. ogolnie stracic jakies 10 kg,
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17
zrezygnowalam bo nie mialam czasu.. chce wrocic na silownie ale od maja bo za duzo mam na glowie teraz pracuje duzo dodatkowo jeszcze ucze sie wieczorowo.. tak wiec caly czas mam zapchany w 100% na dzien dzisiejszy.. uda sie wykroic gdzies tam godzine na pobieganie czy pocwiczenie.. ale na silownie we wroclawiu to przez godzine nawet nie mialabym szans dojechac -.-.. aeroby 3 dni w tygodniu po 45 minut tak? czy mozliwe jest np jakos "za bardzo" wyrobic miesien i zamiast schudnac zrobilby sie wiekszy badz cos? czy raczej nie powinnnam sie tym przejmowac narazie? i co ze skakanka? bo wyczytalam tu wiele opiini na forum na ten temat, jedni mowia ze tak inni mowia zeby tylko jako rozgrzewke.. tak wiec.. y.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1147 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13782
jaki wzrost ??? i jaka waga???

"Upór i Systematyczność, Efekty Przyjdą Same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17
155cm 60kg jako tako nie mam w ogole tylka i nie mam grubych ud/nog.. ale mam brzuch.. i mam takie hm.. "boczki" duze.. o biuscie nie wspominajac -.-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1147 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13782
hehe;)

"Upór i Systematyczność, Efekty Przyjdą Same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17
i co to ta pomoc?..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1147 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13782
biegać to zalezy ile. ale tak ze 3 dni;) i jeszcze jakiej areobowe cwiczenia sobie strzel na 45min tez ze 3 dni w tyg. no i dieta lalka:) i powinno być git:) Pozdro

"Upór i Systematyczność, Efekty Przyjdą Same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17
biegac.. ale hiit? a jak nie to ile biegac?.3 dni w tygodniu ale po ile? tak zeby nie narobic sobie probloemow w ogranizmie jesli w ogole sie da je narobic bieganiem.. najpierw biegac czy najpierw areobowe?. bo chyba to tez ma znaczenie.. czy raczej mniejszE?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1147 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13782
areobowe i biaganie to w inne dni rób. nie wiem ile masz biegac.... biagaj tyle ile bedziesz uwazala za stosowne

"Upór i Systematyczność, Efekty Przyjdą Same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17
ah.. ok:) dziekuje!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bieganie i aero to to samo. Czemu zrezygnowałaś z siłowni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 456
Jak nie masz kondychy to zacznij od aerobów. Po czasie organizm zacznie sie przyzwyczajać do tego wysiłku, wiec jak stwierdzisz ze trening aerobowy nie jest juz wystarczająco meczacy to przejdz na HIIT.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy można schudnąć na diecie, bez ćwiczeń ?

Następny temat

Łydki

WHEY premium