SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

--- Ovolpol ---- co i jak ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363


pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Zwierz ma racje nie ma sensu przesadzac z dawkami bialka!!! jesli ktos ma sraczke to zaczy za bierze za duzo na raz i organizm wydala nadmiar bialka do kobelka a tym samym my marnujemy tylko bialko

Pozdrawiam
Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kiedyś też już załozyłem taki post dostałem pare odpowiedzi najpierw dodawałem do 30g białka troche wody i na patelni ale później sie dowiadywałem czy białko cos nie traci smażąc go i podobno traci to później zaczełem jeść z jogurtem 400g i bananem. fakt nie zawsze jest kasa żeby jeść 3 razy dziennie taki jogurt popytaj znajomych czy nie znają kogoś kto pracuje w mleczarni ja np. kupuje od znajomej rodziców to taniocha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kiedyś też już załozyłem taki post dostałem pare odpowiedzi najpierw dodawałem do 30g białka troche wody i na patelni ale później sie dowiadywałem czy białko cos nie traci smażąc go i podobno traci to później zaczełem jeść z jogurtem 400g i bananem. fakt nie zawsze jest kasa żeby jeść 3 razy dziennie taki jogurt popytaj znajomych czy nie znają kogoś kto pracuje w mleczarni ja np. kupuje od znajomej rodziców to taniocha a z jogurtem jest naprawde dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 556
A gdzie mozna kupic te bialko??

Masa ze mna i z wami :p

Sieeeema )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
A od Hosse choćby; teraz to już nawet można reklamować. Skontaktuj się z nim przez GG, jego wypowiedź jest w tym topicu, więc i numer GG możesz szybko zdobyć.

Pozdrawiam
Nicolai - doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 360 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7984
Szukaj Hossego!!! Zobacz w dziale "targowisko lub szatnia"...

Pozdrowionka!!!

Pozdrowionka!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nr gg Hosse 1135964
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 394 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5419
A jak pakują te 10kg białka z Ovopola ?? w jakieś wiadereczka czy w takim roku jak do paszy ?? :) hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
10 wiaderek po 1kg.
nie kupowałem ale sam już się oto pytałem


gg: 1176421
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zamówienia na amerykańskich stronach

Następny temat

Ciekawe wiadomości o suplementach

WHEY premium