SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on Fuel TV: Nogueira vs Werdum - wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
annihilus... Piszę, że nie trzeba obalać bo nie wiadomo czy może WERDUm nie szykuje Flying Scissor Heel Hook, nie wiesz tego więc, więc pytam czy coś trenujesz,i wiesz że są takie techniki a nie tylko Double leg. bo po twojej wypowiedzi jeśli Werdum nie obali to przegra.

Zmieniony przez - F5Brock w dniu 2013-06-09 18:46:44

Zmieniony przez - F5Brock w dniu 2013-06-09 18:47:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
No a jak ma wygrać? A co mu da nawet obalenie, jak Cain wstanie spod niego po chwili? To nie Kamikaze typu Chonan i nie ta kategoria wagowa na takie zagrywki z Cainem jak latające skrętówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak będzie wstawał to zrobi flying Armbar
























.Idę do innego tematu bo mnie tu nie lubią.

Zmieniony przez - F5Brock w dniu 2013-06-09 18:55:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
Nie no Werdum i tak jest TOP5, a jak na tak przewidywalnego zawodnika jest to bardzo dobry wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A Cain nie jest przewidywalny? Dobra koniec offtopu
Obalać i urwać łeb, ewentualnie Jakieś Overhandy

Zmieniony przez - F5Brock w dniu 2013-06-09 19:29:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
Dla mnie złożenie dwukrotnie w ten sam sposób Stopy już jest nieprzewidywalne Czy KD na JDS'ie. Chyba tylko hajkunów bym się nie spodziewał od Caina.

Zmieniony przez - nowkon2011 w dniu 2013-06-09 19:58:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Po walkach z Overeemem, Nelsonem i Russowem wierzyłem w Werduma, byłem pewien, że Cain będzie z nim miał mega ciężko i w stójce i w parterze ale po dzisiejszej walce zmieniłem zdanie o 180 stopni...

Werdum wyglądał słabo, nie wiem czy to przez rok przerwy czy co ale mam nadzieję, że w walce z Cormierem pokaże się od lepszej strony.

Jakiś taki wolny był, przewidywalny w stójce, mało siły w tych ciosach, w klinczu ledwo dawał radę z Nogiem poza tym jednym obaleniem na początku, garda na jajach i zabrakło sił/kondycji po 3 minutach walki. Pod koniec pierwszej rundy był zdyszany jak parowóz, Cain kondycyjnie go zajedzie. Poddanie ładne ale Cain za wszelką cenę będzie unikał parteru i wygra w stójce zapewne.

Mimo wszystko wolałbym Cain vs Werdum zobaczyć niż JDS 3. Zawsze jakaś nowa twarz

Thiago Silva kozak. Feijao chyba jakaś adrenalina zjadła czy co? Nagle stanął jakby mu baterie wyjęli.

W sumie Thiago przegrał tylko raz przez KO z Machida, zależał go Rashad (w 3 rundzie mało brakło, a to Rashad by przegrał) no i walka z sarenką wcale nie dostał jakiegoś okrutnego wpyerdolu poza tym jednym ciosem w 1 rundzie.

Kto wie jak mu się będzie chciało może jeszcze coś zwojuje

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-06-09 20:19:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
Na pewno ciekawiej, bo zestawienie niezłe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 292 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1468
Thiago Silva wspaniale... Chciałbym,żeby wrócił do formy...
Minotauro... Smutna walka, smutno widzieć jak dawni mistrzowie już nie daja rady... Jestem zdołowany...
Werdum nie ma szans z Cainem, ani Santosem, i Overeema też moim zdniem dalej nie przeskoczy... Słabo, ale za mocno na starego Mino...

Cain jest przewidywalny teoretycznie-dla widza, dla osoby w klatce z nim juz nie tak bardzo,a na pewno za szybki żeby zdąrzyć go "przewidywać"...

Zmieniony przez - diadiuszka w dniu 2013-06-09 21:08:55

I want to roll no-gi with Kyra Gracie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2409 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17457
Obejrzałem tylko main event tej gali i cóż... muszę przyznać, fajerwerków nie było. Nie podobała mi się ta walka. Troszkę % szans, które dawałem Werdumowi w starciu z Cainem spadło, ale walka walce nie równa. Chvj wi, jakby to wyglądało jakby do niej faktycznie doszło. Albo Cain by sprał Werduma w stójce, albo jakimś cudem znaleźli by się na glebie i by było poddanie mistrza, bo w to, że to możliwe - nie wątpię.

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW 23 - wyniki i dyskusja po gali

Następny temat

Sztuki Walki, co wybrać?

WHEY premium