SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on Fuel TV: Nogueira vs Werdum - wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Oj Parówa, Twoja niechęć do Caina aż bije od Twoich postów Naprawdę jesteś zaślepiony niesamowicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 292 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1468
^Czyżby pupilem Pana Parówki był obity niemiłosiernie przez Caina JDS?

I want to roll no-gi with Kyra Gracie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Trafiłeś w sedno jeszcze rozumiem fanboyów i psychofanów Fedora, Shoguna czy innych, ale żeby być takim psychofanem JDSa Parowka nie trawi Caina, bo wj**ał JDSowi w każdej płaszczyźnie i udowodnił, że jest znacznie lepszym fighterem i teraz na siłę szuka takich śmiesznych argumentów: jak Sub by Werdum w 3/4R
Ktoś oprócz Parówki sobie wyobraża żeby Werdum w jakikolwiek sposób w 3/4R skończył Caina!? Ja absolutnie nie..
Ja sobie praktycznie nie wyobrażam żeby dotrwał do 3/4R.. albo coś gada, że niby Werdum ma go w klinczu jak grubego Nelson obić czy punktować.. Cain nim zmiecie oktagon ofc zawsze istnieje szansa np. na jakiś KD by Werdum np kolanem czy łokciem albo jakiś błąd Caina żeby walka się przeniosła na glebę i np plecy by oddał.. Bigfoot przynajmniej miał p******nięcie spore a Werdum takowego nie ma.. i zapasów nie ma.. No cholera jak można dawać jakieś duże szanse Werdumowi w tej walce a rakha to już kompletnie nie rozumiem, bo wg rakha to Werdum zdobędzie pas pokonując Caina ofc to HW i 2 czołowych zawodników, ale jak można stawiać na Werduma to ja nie rozumiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
diadiuszka
^Czyżby pupilem Pana Parówki był obity niemiłosiernie przez Caina JDS?


Tego samego, co znokautował Caina w pierwszej rundzie. Tego samego, którego Cain nie mógł znokałtować przez 25 min, pomimo "zombie mode JDS".

ziumol
Oj Parówa, Twoja niechęć do Caina aż bije od Twoich postów Naprawdę jesteś zaślepiony niesamowicie


Staram się być obiektywny i prostować co poniektórych zaślepionych fanów Caina. Tak samo prostowałem "znawców" za czasów Lesnara, pamiętam jakie tu były głosy, że nadchodzi "Era Lesnara" Że to "fenomen" i "na długo zdominuje HV" Ja się tylko uśmiechałem i w myślach mówiłem "zobaczycie..."


Ja ciągle twierdzę, że "styl robi walkę" Werdum zwyczajnie nie leży Cainowi i skreślanie Werduma po jednej słabszej walce jest nierozsądne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Nie przez przypadek ma ksywkę Vai Cavalo. Nawet Cro Cop mówił, że jest w choy silny. Werdum na pewno jest szybszy w parterze od Mira ale czy silniejszy nie wiem.

Mir jak chwyci to już nie puści ale jego problem, że jest wolny strasznie

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-06-11 16:00:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
@Steven0 Ty za to jesteś psychofanem Caina :) Wcale bym się nie zdziwił jakbyś miał jego plakat w pokoju i jakieś swoje tajne rytuały przed walkami odprawiał Świecisz świeczki przed ołtarzykiem na cześć półboga Caina ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Ciekawe jaka będzie gadka na forum jak JDS znów znokautuje Caina

Przyznaje, że nie doceniałem Caina w rewanżu z JDS, a teraz widzę wszyscy skreślają Juniora. Zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
^^wiesz, że to było żałosne co przed chwilą napisałeś (do Parowki ofc się odnosze!? Wiesz czym się różnimy!? tym, że ja potrafię na podstawie walk ocenić UMIEJĘTNOŚCI a Ty nawet nie potrafisz stylistycznie popatrzeć na walkę i jeszcze piszesz te "youtubowe" pierdoły jakichś pajaców "Tego samego, co znokautował Caina w pierwszej rundzie. Tego samego, którego Cain nie mógł znokałtować przez 25 min, pomimo "zombie mode JDS" to też jest żałosne..

Żeby ten pojedynek nazwać "trudny stylistycznie" Werdum musiałbym mieć lepszą/porównywalną stójkę do Caina a nie ma albo mieć zapasy pozwalające mu go obalić a tego tym bardziej nie ma. Cardio też nie ma na żadne 3/4R z Cainem - wszystko może się zdarzyć, ale piszesz brednie. Werdum mu stylistycznie leży właśnie tj Nogueira mu leżał..

@bullet ja np. się nie zdziwię jak JDS znów znokautuje Caina, bo on ma p******nięcie i TDD na Caina i duuuużo lepszy boks niż Werdum, ale to nie zmienia faktu, że Cain jest faworytem tego starcia. Jak go JDS zdominuje chodź na pół rundy to będziemy mogli rozmawiać, że JDS i Cain mają podobne umiejętności, ale jak znów jakąś bombą trafi - mnie to nie przekonuje by mówić, że ktoś jest LEPSZYM FIGHTEREM a już na pewno nie w HW.

Ja JDS czy to przed I czy przed II walką uważałem za underdoga i tak będzie tym razem..
Cain to jest tak dobry zapaśnik, takie cardio nadludzkie jak na HW, stójka technicznie baaardzo dobra w obecnym momencie można powiedzieć śmiało nawet świetna jak na HW, gnp, tylko SD nie sprawdzone, ale kto mu je sprawdzi, bo z Mirem czy Werdumem na glebe nie pójdzie, może jakieś szanse by miał Barnett w obalenie, ale wątpię..

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-06-11 16:12:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
" Naprawdę jesteś zaślepiony niesamowicie" Ziumol i kto to mówi



Widzę, że niezła kłótnia więc się dołączę
Primo. Po co organizować walki o pas jak Cain stylistycznie wszystkich miażdży i "wogule zaj**isty jest w chooj" ?

Secundo. Werdum ma całkiem przyzwoitą stójkę i na pewno lepiej sobie poradzi od BF.

2 secundo . Fakt jeśli dojdzie do walki Jonny'ego z Meksykańcem to Kościsty moim zdaniem powinien być faworytem.

3 secundo. Na pewno ciekawsze będą walki nowych zawodników z mistrzem niż ciągle ci sami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Amen bracie, Amen.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW 23 - wyniki i dyskusja po gali

Następny temat

Sztuki Walki, co wybrać?

WHEY premium