SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pride 32 Real Deal na żywo w zwykłym tvnie !!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1160
SKANDAL Z TYM tvn'EM!!!!!!!!!! i tak powiem, ja juz nie moge wytrzymac id e spac!!!! Sercem i duszom jestem z Nastkiem.
Ci co nie kumaja to jest godzina 3:25 a gali zadnej nie ma!!!! Ta a ktos pisal, ze tvn wprowadza jakies zmiany, Buahahahahahahahahahaha...sorry!!!!!!!

"..do celu jechalem po bandzie czasem, mysle, ze przegialem lub, ze powinienem bardziej.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3691
właśnie widziałem zapowiedź w TVN i jest o 4:30 więc można się jeszcze chwilę zdrzemnąć :D

>>> WHO DARES WINS <<<
"Travel across foreign nations, Leave your homeland behind. In the effort and exhaustion of travel, You will find the savour of life."

http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1365
ja licze ze bedzie o 4:30 nastawie nagrywanie bo nie da sie wysiedziec;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 341 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6155
ess eff dee nie spimyyy

Zmieniony przez - VVoytas w dniu 2006-10-22 04:33:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4541
tvn w moich oczach sie tak skompromitował mogli chociaż na malym pasku puścić ze gala o 4 30 ja wstałem o 2 najpierw jakies ogłoszenia matrymonialne potem reklama to myśle jest nadziej a potem kto cie tak urządził jak była nauka jazdy to siadła mi i wszedlem na kompa i dopiero na forum zobaczyłem ze gala o 4 30 ale nie dałem rady juz o 4 30 wstac cóż dzisiaj obejrze powtorke o 11 25 jesli tvn nie zawiedzie w każdym razie juz sciągam walki

Everybody can do that, so train hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1688
Tak naprawde wszystkie walki trwały 1 godzinę. Pierwsza Nastula vs Barnet zaczęła się dokładnie o 5.30, a ostatnia Coleman vs Emelianenko skończyła się o 6.30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43035
****a 11:25 miała być powtórka na telegazecie pisze że jest powtórka a puścili jakiś z***any film.

Ból minie... dziewczyny lubią blizny, chwała nie przemija.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
tvn = żenada ja wiedzialem ze od poczatku cos będzie nei tak ale skoro tvn uwaza że ogloszenia i kilka innych programów rozrywkowych wchdozą w gale pride to sory winetu dziadostwo chcieli zrobic dobrą pobódke czy co ? na telegazecie do wczoraj do 3 pisalo ze gala jest od 2 w nocy w gazecie to samo :/

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie... to POLSKA !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3691
A oglądalność w godzinach nocnych i tak poszła im do góry, bo wielu czekało do upadłego :D

>>> WHO DARES WINS <<<
"Travel across foreign nations, Leave your homeland behind. In the effort and exhaustion of travel, You will find the savour of life."

http://www.polskieserce.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nastula - Wywiad 07.10.2006

Następny temat

Hasta la vista, baby... czyli Nastulator 2

WHEY premium