SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nastula - Wywiad 07.10.2006

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8224
Jakie ma Pan samopoczucie przed walką?
PN: Samopoczucie mam bardzo dobre. Jestem nieco zęczony treningami, ale tak poza tym jest O.K.

Jak wygląda Pana trening?

PN: Jest to głównie trening wytrzymałościowy; dużo walk, dużo sparingów

Z kim obecnie Pan trenuje i na jakich elementach i technikach skupia się Pan najbardziej?

PN:Trenuję z różnymi dobrymi zawodnikami różnych sportow walki, za co Im gorąco dziękuję. Jeśli chodzi o elementy walki, to cały czas doskonalę parter, ale nie zapominam również o stójce.


Mówi sie, że jest Pan jednym z najsilniejszych zawodników w Pride, jak wygląda Pana przygotowanie siłowe do walki? Ćwiczy Pan na silowni? Jeśli tak to jak często i na jaką grupę mięśniową kładzie Pan nawiekszy nacisk? Jakie ma Pan rekordy, np. w wyciskaniu?
PN: Obecnie mało trenuję na siłowni. Siłę wyrabiam w czasie walk w parterze oraz wchodzenie na linę, pompki, podciągania

Jaka jest największa różnica pomiędzy Judo a MMA, zarówno w aspekcie samej walki, techniki jak i przygotowań?

PN: Główną różnicą jest ubiór, a włściwie jego brak w MMA ( w judo w wielu technikach wykorzystuje się kimono), poza tym w judo nie ma uderzeń, dlatego bardzo istotna jest umiejętność dostosowania technik judo do walki MMA w której są uderzenia.

Czy znalazł Pan ciężkich sparring partnerów?

PN: Z ciężkimi zawodnikami zawsze jest problem, ale radzę sobie jak mogę. Ostatnio w moim klubie pojawia się coraz większa ilość chętnych do pomocy w moich przygotowaniach. Im również dziękuję

Czy planuje Pan zaprosić do Polski odpowiednich zawodników lub wyjechać do innych klubów?

PN: Planuję.

Wszyscy wierzą w Pana techniki, w Pana Judo. Wszyscy zgodnie twierdzą, że jest Pan prawdziwym wojownikiem, że ma Pan serce do walki. Najwięcej obaw jest o kondycję. Może Pan to skomentować?

PN: Począwszy od przygotowań do trzeciej walki duży nacisk położyłem na wytrzymałosc siłową. Poza tym w L.V. będą rundy 3x5 min. co mam nadzieję zadziała na moją korzyść.

Josh Barnett to twardy przeciwnik, mimo ze jest mlodszy, to weteran walk MMA, byly mistrz federacji UFC, najwiekszego konkurenta Pride, jego rego rekord MMA (*) to 19 wygranych (w tym Antonio Rodrigo Nogueira i Aleksander Emelianenko, z którymi Pan przegrał), 4 przegrane (w tym w 3 walki z Mirko Filipovic'em, obecnym posiadaczem pasa wszechwag w federacji Pride oraz jedna z Pedro Rizzo, twardym zawodnikiem federacji UFC). Wyjść na ring z kims tak doświadczonym i utytułowanym to odwaga, szaleństwo, wyzwanie, czy po prostu ciężka praca zawodowego sportowca?

PN: Rekordy nie walczą, walczy człowiek, ktory musi być danego dnia w 100 % dyspozycji, Uważam, że dzięki ciężkiej pracy i przy pozytywnym nastawieniu do walki można wygrać z każdym.

Pozdrawiam Wszystkich użytkowników forum. Trzymajcie za mnie kciuki. Do zobaczenia 21 X na antenie TVN


źródło mmaniacs.pl

"Do zobaczenia 21 X na antenie TVN" ? ciekawe...

pozdro.

"Polska jest naszym domem,
biała flaga ubrudzona czerwonym kolorem,
kolorem krwi, tu krew na tarczy,
Polska Polska miejscem walki"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest jest niemoge teraz sprawdzic ,bo ofijalna strona PRIDE FC nie działa cos i tam wszysko jest w dziale z programem gdzie i kiedy wyswietlaja gale w TV m.in. TVN , Dish Network etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
Pozdrawiam Wszystkich użytkowników forum -chodzilo o nasze forum??sfd wymiata.fajny wywiad,trzymamy kciuki za nasty'ego!

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006
Chyba o budo niestety, bo w w odpowiedzi na list z sfd tak odpowiedział, ale sądzę, że jakby się go spytali czy nas też to na pewno odpowiedziałby tak

Dobry wywiad, bez żadnych durnych pytań jak z SE czy f***tu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
własnie miałem zaczac temat co to ma znaczyc "Pozdrawiam Wszystkich użytkowników forum. Trzymajcie za mnie kciuki. Do zobaczenia 21 X na antenie TVN " ??? oby cos dobrego znaczyło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6759
moze Pan Nastula postawil sprawe jasno :" chlopy ja walcze to ma byc transmsja live w polsce - zrozumiano ? "

oby jego ostatnie zdanie w wywiadzie sie sprawdzilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8207
do zobaczenia 21 na mma-tv...

BRING ON FEDOR
hit me as hard as you want to be hit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 658 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5836
Chodziło o mmaniacs...
przecież pisze...

ISENGRIM&CATRIONA - ŚWIĘCI Z WROCŁAWIA

Pas służy do podtrzymywania spodni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 449 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3701
trzymam kciuki,
WAR NASTEK !!!11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 489 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3509
Widac pawel nastawienie ma bardzo pozytywne ale ciekawe czy to w polaczeniu z przygotowaniami da mu zwyciestwo.. jestem za nim calym sercem ale nie sadze ze wygra ;/

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Mirko Cro-Cop: "...Wylewając pot na treningu, oszczędzasz krew w czasie walki..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
thx za wywiad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
"Rekordy nie walczą, walczy człowiek" - dokładnie, choć z drugiej strony ktoś te rekordy ustanawia. oby paweł dał dobrą walkę...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pride Bushido 13 - rozpiska !

Następny temat

Pride 32 Real Deal na żywo w zwykłym tvnie !!!

WHEY premium