SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Pij mleko, bedziesz kaleką"

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8372
Mi się wydaje, że ten art. jest trochę przesadzony...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
Ja bym ten art skasowal co za obłęd Wszystko szkodzi najlepiej nic nie pic bo cos tam hehehe propaganda i mit z tym mlekiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nie wszystko nalezy brac do serca. Niektore artykuly nalezy traktowac jako ciekawostke.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam się w 100% z Domerem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1812
100% prawdy, art. nie jest przesadzony , wiekszosc slucha mam albo babci co mowi pij mleczko z miodkiem , tato tez pil. wiedza z przed 50 lat, ale babcia idzie w zaparte to chyba po tym mleku nie da sie im nic wytlumaczyc.
pozdrowki

Kobiety kochają zwyciężonych, ale zdradzają ich ze zwycięzcami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
wszystko jest dla ludzi - i powtarzam po raz setny że od szklanki mleka nikt nie umrze. mleko oprócz swych ciemnych stron posiada także jasne - najlepiej poczytaj jakie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 956 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13062
Napewno cos w tym prawdy jest,ale bez przesady(I ten temat pij mleko bedziesz kaleka-chore to jest)Mleko bylo pite ,jest pite i bedzie pite-chyba ze ktos nie lubi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1812
maaaaasakra tu niechodzi o to ze zdechniesz po szklance mleka tylko o to ze jest promowane reklamowane i srane dzieciom od malego ze jest zdrowe a nie jest. o to komon ;)

Kobiety kochają zwyciężonych, ale zdradzają ich ze zwycięzcami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 369
Wg mnie bez sensu jest wymienianie spostrzezen na temat moja babcia pije i ma 90 lat a moj tata 45 i tez pije i chlop jak dab.
To ja powiem:
Moj dziadek ma 70 lat i pali dwie paczki fajek dziennie i tez nic mu nie jest. Wniosek?... mowienie ze papierosy szkodza to p*******e??? Nie sadze

Otoz jestescie w bledzie. W etiologi wiekszosci chorob glowna przyczyna jest genetyka, a wszystkie pozostale czynniki szkodliwe (endo i egzogenne) sa na dalszych pozycjach. Wynika z tego ze twoj dziadek pije mleko cale zycie i nic mu nie bedzie, bo nie ma najwazniejsze przyczyny choroby czyli sklonnosci genetycznej. Z kolei dzieciak ktory dostaje mleko w szkole i jest obciazony sklonnosciami do cukrzycy typu I (geny HlA DRQ-3 DRQ-4) moze na ta chorobe wlasnie zapasc i zaindukuje spozywane mleko. Wiadomo ze cukrzyca typu I rozwija sie na drodze odpowiedzi autoimunologiczej, ktora rozwija sie min zaindukowana atygenami zawartymi w mleku krowim.

Wiec jezeli komus sluzy mleko to nie znaczy ze bedzie sluzyc kazdemu a kampania "Pij mleko bedziesz wielki" zacheca wszyskie dzieci do picia mleka i tutaj jest problem.

Zmieniony przez - mrstaf w dniu 2009-01-28 00:12:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardzo mądrze, otóż to
masz songa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zachowanie kobiet we wczesnych miesiącach ciąży.

Następny temat

CO JESC NA MASE????????!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium