SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"NOWA" JELFA - ZBIÓR / OPINIE / SPOSTRZEŻENIA

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60817

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3690
czlowieku kto powiedział że nam na koksy nie starcza ? nie pomyślałeś ze może akurat dil miał tylko dajmy na to jedno opakowanie omki ?

co ja bym dał za doping spam %

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Mam stare prolo, ale chyba wymienię na to nowe, bo na prawdę fajnie wygląda
Co tak brailem się niej rozpisali??

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1985
kazdego stac na 4 paczki omki ale nie na 4g bialkaw diecie.To mam na mysli. Duzo osob lubi omke bo daje po masie,tyle samo jej nie lubo bo duzo spadkow.A ktora polowa ma wiecej racji,ta z czteroma g w diecie.

Zmieniony przez - Brian.. w dniu 2009-06-10 20:59:26

sex&test&cocaina & jestem dziki jak swinia :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
dokładnie, ale koniec spamu chłopaki, testerzy nowego stuffiku dawać relacje, boli nie boli, wchodzi nie wchodzi itd, czekamy.

dietanabol rulezzz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
4g białka w diecie ( ale jakiego )
bo jak ktoś liczy ryż,makaron,płatki owsiane do bilansu dnia
to ->

dla mnie 3g z mięsa,jaj,białek w proszku jest nieosiągalne
bo na klopie jestem minimum 6-7 razy dziennie a kupa rzadka
jak kisiel

2,6-2,8 dla amatora kulturysty jest wartością idealną
bo , przerobi to co zjadł i nic się nie zmarnuje

nawet dla zawodowca 4g białka w diecie jet nieosiągalne !
bez enzymów trawiennych ...
nie wierzysz to zapytaj się chociażby w topiku KAIZEN teamu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
w dziurce od chuia mam 4g bialka i twoje teorie, misiu pysiu. kazdy je co lubi i wbija co lubi, teraz jakas nowa moda na 4g bialka? wiecej ruchow, mniej pjerdolenia proponuje. temat jest o omce.
moj kumpel nie moze treningu skonczyc taka ma pompe po omenie - wlasnie wracam z treningu, to mialem na biezaco widok. oma to oma, a nie jakies sranie po galeziach. piekna sprawa.

ja za tydzien ide 4x 305 (byloby super) albo minimum 3x 305 w martwym, dzis poszlo 5x 290 (liczac zaciski). jem 2,4-maks 3g bialka. i jakos idzie. no ale to nie jest 4, wbijam ome i nie mam kasy na jedzenie. co za fanzolenie.


i zeby bylo jasne - stara omka tez kopie, zeby nikt nie mial watpliwosci. inaczej bym mial ****a jak makaron nitki po trenie, a tak to mam tylko jak makaron swiderki, wiec ze 2 klasy lepiej


Zmieniony przez - chudzina w dniu 2009-06-10 22:35:35

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
No i wszystko...

Posumowując, bić i machać żelastwem
Sogi komu tam weszły za "montre montrości".

Sry za o/t i już lecimy jak w temacie od tej pory. Co, komu, jak wchodzi, jakie osiągi? Felery jak są itp., itd.

Mi się nowy "dizajn" nie podoba, ale ważne żeby w środku było co trzeba. Mogą sprzedawać nawet w woreczkach strunowych, albo zawijane w srajtaśme, byle by działało i miało moccccccc





Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2009-06-11 00:26:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
chudzina rulez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
fajnie wyglada te nowe wdzianko jelfy

szkoda,ze prolka 100mg tylko bo to duzo do wtlaczania ale omka hmmmmmmmmmmmm switnie, nie moge sie doczekac az sie zaopatrze

chudy, swieta racja

brian, wbijajac slin 4 g bialka ok, bez slinu,gh to --->

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
kolega bije nowa ome jest koo rwa petarda.jak idziemy ulica to sie oglada na wszystkie baby nawet mowi ze te stare by roooochal he he pompa niesamowita.omka wraca i to ****a wraca w wielkim stylu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

GENERICPHARM - Trenabolone

Następny temat

OPTIMUM PHARMACEUTICALS - EQUIBOLON 200

WHEY premium