SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TESTOSTERONUM PROLONGATUM JELFA

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8
Mam pytanie czy jest to oryginalny ,,teść,, ? dzieki za pomoc.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wygląda standardowo , ja miałem identyczny to klepał . Oprócz serii .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10657
A pasek u góry schodzi jak drapiesz? i zobacz czy jak oderwiesz dół kartonika czy klej odejdzie z papierem czy zostanie sam pasek kleju

Zmieniony przez - lazi100 w dniu 2012-02-17 16:59:12

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 289 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8120
jak makaveli pisze. Jak dla mnie lipa jezeli chodzi o syfy mialem po nim od chooja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 417 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20537
wbij i zobacz jak dostaniesz goraczke to podróba

marsaw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
vidic89 masz te prolke z apteki, tj. osobiscie wyciagałeś? bo jak od dila z netu to masz podróbkę, pewnie coś tam i tak siedzi, ale co i ile to uj wie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Weź zrób badania i będziesz wiedział co w siebie pakujesz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 346 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2901
moim zdaniem to podj**a...... mialem identyczna.... ale na szczescie pozbylem sie tego syfu....

Agorivin Depot

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 780 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64706
jak z apteki wyciągałeś to org. jak od dila to wałek ale zapewne klepiący z zaniżonym stęzeniem

oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

"Nie bój się strach karmi się Twoim lękiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
zeby kuwa legalnie nie bylo mozna se prolki kupic....co za kraj..tylko spr wachaj smakuj ogladaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26775
Wbijałem taką pół roku temu z apteki interentowej seria 003271 exp. 03 2013 i wszystko było ok. Do tej pory się nie zawiodłem ani na prolo ani na omce, czy to od ziomka z dzielni, czy to z netu. Pamiętaj, żeby przetrzeć skórę przed injekcją alkoholem i nabierać inną igłą, niż wstrzykujesz. Powodzenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol Depod -Real czy Fake

Następny temat

clenbuterol 0,08 mg

WHEY premium