SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"NOWA" JELFA - ZBIÓR / OPINIE / SPOSTRZEŻENIA

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60869

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 358
stać stał lepiej, odczuwałem że libido wzrasta, ale teraz jest naprawde konkretniej... tylko że do tego idzie Deka...


no I łypa zaczyna puchnąć po reakcji matki i znajomych... znakiem tego wode ciagnie.

Zmieniony przez - Pilker w dniu 2009-10-08 10:56:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
te naklejki łatwo schodzą , myślicie że to fejk ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1196
u mnie naklejki tez latwo schodza, sa takie jakby nie podoklejane dokladnie, wbilem narazie paczke ale libido zero a wrecz odwrotnie :(, cos tu nie gra!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 146 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 934
na moim fejku omki jelfy,tez naklejki latwo schodzily,i byly na brzegach,na bokach niepodoklejane. a wal byl na 100%

nienawidze falszywych i obludnuch ludzi.cenie gre wedlug zasad.
"patrz, komu ufasz...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
elo buzuny zakupiłem nowe prolo jelfy , dziś pierwsze 200mg bede waliła E3D po dwie seteczki proleczki

do tej pory jadłem METE RAZAK i już doszedłem do 50mg ale nie klepało i stwierdziłem że szkoda układu pokarmowego na jakiś underowy shit bo i tak już ma niezły sajgon:)

serja ; 904201 data 04 2012

prolka bedzie leciała solo bo lajtowo teraz sie wspomagam tak wiec napewno napisze jak efekty czy kuciapa jest w lepszej formie i czy czuć że sie ma kilkanaście razy wiecej testo w krwioobiegu.
pozdro chomiki

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1196
gienek88 jaka masz serje tej omo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 352 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5592
Prolo seria 906181 ,bije ktos ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokładnie jest to prolka seria 906181 czyli tutej często występująca , tak jak mówiłem wcześniej naklejki łatwo schodzą , podejrzana sprawa kto bił oryginały z apteki ten wie , to akurat jest nowa jelfa ale nie z pewnego żródła...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
Seria nie ma nic do znaczenia.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1196
jak myslicie czy nowa oma z ktorej latwo schodza naklejki moze byc walem? dodam ze napis na naklejsce ''250'' ten ruzowy sciera sie w pewnym stopniu pod wplywem mocniejszego tarcia. czy takie jest nowe omo? czy to wal?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

GENERICPHARM - Trenabolone

Następny temat

OPTIMUM PHARMACEUTICALS - EQUIBOLON 200

WHEY premium