SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Mięśniaki" z siłowni powinni pić mleko od krowy

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
Czytaliście ??

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=66516&wid=8814192&rfbawp=1176309261.506&ticaid=138ca 

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
pij mleko bedzie wielki
juz wiem skad ta reklama;]


Zmieniony przez - 50 Dollars w dniu 2007-04-11 18:40:39

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14535


"Dla mnie pakowanie i robienie z siebie wielkich potworow jest skrajnym brakiem posiadania rozumu..."

Jeszcze to: "A tak na marginesie to nie wiem czy miesniakom chodzi o to zeby robaki mialy wiecej ich do zjedzenia w trumience czy moze w przypadku kremacji zeby byla wieksza wartosc opalowa i wiecej prochu po nich. Jestescie chorzy ludzie"

Zmieniony przez - mic-ek w dniu 2007-04-11 18:50:45

Pozdrawiam MIC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 331 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4311
Zazdrość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 755 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10785
a myślałem ze na onecie tylko takie z***y xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 896 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20509
Hehehehhehe ja bym wolał żeby moją trumne musiało nieść sześć osób zamiast cztery, a najlepiej gdyby nie mogła sie zmieścić do trupiarki.

"To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
"Po co cwiczyc? i tak umre... zeby miec ****a wieksza trumne!!!!!"

Bylo w opisach gg dotyczacych silowni

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Czemu ludzie wypowiadają się na temat, na który nie mają zielonego pojęcia? :'-(

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
Żebyśmy my mogli im współczuć głupoty i przy okazji łacha z nich drzeć

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Aż żal dupę ściska, że tacy ludzie chodzą w po tej planecie. Większość to pewnie metroseksualne szczury po 25 w łapie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
to sa wypowiedzi wychudzonych kondonow ktorzy w******lili po 100 metki i nic im nie przyszlo z tego
nie ma kolesia ktory nie chcial by byc fajnie zbudowany a za to takich zje.banych zazdrosnikow jest od groma z tym ze oni fukają sobie coś pod nosem tak zebysmy tego nie slyszeli albo wykrzykuja swoje bole w takich jak ten temat o mleku przez internet
tak zawsze bylo jest i bedzie

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Być może komuś się przyda... Ebooki.

Następny temat

Rysunki z kulturystami. Zobaczcie.

WHEY premium