SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Kuracja" Nutrogena Deep Clean + Benzacne ! pomocy!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 487 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4585
Jak inna bajka to zle trafiles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1981
Tak używałem tych dwóch preparatów. Ja od razu jak pojawiło mi się kilka małych syfków poszedłem do dermatologa. Z tego co pamiętam dostałem tylko te dwie rzeczy bez żadnych antybiotyków. Po kilku tygodniach nie miałem już nic. Już chyba z rok minął i mam spokój cały czas. Używam tylko tej pianki cały czas do mycia twarzy. Jeśli masz mały trądzik to idź do dermatologa jeśli jeszcze nie byłeś. Pozbędziesz się tego po kilku tygodniach, no chyba, że jakiś do dupy dermatolog. Ja na szczęście miałem dobrego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95
A ja wam dam cos bardzo fajnego na pryszczole.
Moja bitwa trwa z nimi już kilka lat z 4-5.
Lecz polecam wam maseczkę z drożdży, maseczkę z cynamonu i tonik z sody oczyszczonej.
A teraz magiczna receptura:
a)maseczka na drożdże:
2 łyżeczki drożdży wrzuć do jakiego pojemnika dolej do tego 2 łyżeczki wody(nie gazwoanej) wymieszaj i na twarz
b)maseczka cynamonowa:
2 łyżeczki cynamonu + tyle wody(mineralnej nie gazowanej) że dojdzie to do czegoś podobnego jak kupa ;) strasznie piecze na twarzy TRZEBA to mieć 10 min potem zmywamy.
c) tonik z sody oczyszczonej:
na 100 ml wody mineralnej niegazowanej 2 łyżeczki sody oczyszczonej.
Coś na wągry 2 łyzeczki soku z cytryny mieszamy z 2 łyzeczkami wody gazowanej mineralnej.
I jeśli was to nie brzydzi i totalni z was desperaci przemywanie twarzy własnym moczem najlepiej rano i wieczorem.
A pamiętajmy o tym że pierw maseczka z cynamonu(czekamy 10min.) potem zmywamy to z twarzy następnie maseczkę z drożdży. I tyle naprawdę po tym pryszczole schodzą po 2-3 tygodniach. A i do tego można jeszcze łykać cynk i drożdże piwowarskie ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
prowokacja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
jumaaanji ta pianka jest w tubce czy w takiej buteleczce z pompka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1981
Taka butelka z pompką. Używałeś?? Bardzo dobre to jest. Nadal tym myję twarz nawet jak nic już mi nie wyskakuje. A co do powyższego postu. Podobno drożdże na serio pomagają, tak samo mocz jest dobry dla skóry nie tylko trądzikowej. Słyszałem też, że można zewnętrznie używać piwa, bo zawiera B12.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Nie uzywalem ale chce kupic,dostane to w kazdej aptece? na ile starcza jedno opakowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 487 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4585
Czytam w necie ze ten lerosett jest w postaci kremu i maseczki,ty uzywales tego i tego?? W zestawie jest maseczka i krem? Krem uzywac do mycia twarzy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1981
Ja miałem lerosett jako taką maseczkę. Taka glinka, ale ciężko kupić, musisz zamówić w którejś z aptek. Co do tej pianki to różnie. W jednej aptece jest, a w drugiej może nie być, przynajmniej ja tak miałem. Na długo starcza. Tam zresztą pisze jak używać. Myślę, że tak półtora miesiąca styknie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Kupilem pianke i ten lerosett maseczke
Dzieki za info jumaaanji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONTUZJA ZERWANIA WIĄZADŁA KRZYZOWEGO PRZEDNIEGO I TYLNIEGO...pomózcie!!!

Następny temat

stopy i środki pielęgnacyjne

WHEY premium