SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejny Test Spalaczy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47668
Raz już testowałem od Ciebie spalacz, zadowolony byłem, więc i tu chętny na sprzęt bez 1,3 najchętniej RED VIPERS. Dodam, że wchodzę obecnie na cykl z trenem, więc jeśli miałoby to jakoś negatywnie wpłynąć na subiektywną ocenę tego sprzętu, to anuluję zgłoszenie

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 240 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17259
aktualnie leci redukcja, mam odlozone sally i clen,ale chetnie bym zaczal od czegos bardziej "legalnego" :) wczesniej byla suplementacja na lipo 6 black edition oraz scorch (scorch wczesniej rzecz jasna) --> trening 4xtyg,aero 4x tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 125 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2804
Redukcja na wakacje,dieta jest.Studiuje na awfie,chętnie biorę udział w róznych badnaniach na uczelni.3 razy siłka 2 lub 3 razy K1.Chętnie spróbuje.Wcinałem juz wczesniej joszke wraz z kofeina,sally i clen

Zmieniony przez - antyksg w dniu 2013-04-09 11:31:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ja z innej beczki: dla kobity tez sie beda nadawac czy za mocne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47668
Zależy jak dana kobieta reaguje na stymulanty, moja np jest mniej podatna na działanie takich zabawek jak ja 50kg cięższy

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5371
Chętnie sprawdze szykuje sie do mistrzostw polski NAC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1205 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24999
chetny ew. przesune poczatek redukcji o kilka dni jak wczesniej wspominałem

I will be big...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
Witam X-Pomp, kiedyś testowałem PH od Ciebie w dziale doping (MASS TRAUMA) W nastepnym tygodniu wchodze na redukcje i z checia bym przetestował jaki konkretny spalacz, z mocniejszych bralem Venoma tą starą wersje co tak ladnie klepała, clena, brałem tez suple z geraminą/kofeina/efką, takze jestem chetny do testu, mam duzo czasu, na forum jestem codziennie ;)

wiem, ze troche sie spoznilem, ale moze jeszcze sa 'miejsca'


Zmieniony przez - NoIzZeR w dniu 2013-04-09 21:46:57

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chętny. Testowałem już u Ciebie przed-treningówkę. Właśnie wszedłem na redukcję i prowadzę swój dziennik Jak coś celuję w ten spalacz legalny

Zmieniony przez - Mlekołak w dniu 2013-04-09 21:48:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45417
chetnie cos przetestuje mam 7tyg do zawodow kazdy spalacz sie przyda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl - testosteron

Następny temat

Exedrol

WHEY premium