SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dekstroza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 459
Obecnie mam Dekstroza firmy TREC(500g za 20 zl)czy jest ona dobra czy kupic moze jakas inna.A i czy zamiast Dekstrozy moge brac glukoze.
Biore jescze Kretke OLIMPU mega kaps(300 kapsulek)biore w porcjach 5 kapsulek po treningu i 30 g Dekstrozy(DEKST.. biore jescze rano jak wstaje tez 30g dobrze robie?)Mozecie mi cos polecic co dokupic do tego zestawu i czy wogole moj jest dobry.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Dekstroza to glukoza..
Jak Ci się skończy proponuję zakupić carbo zamiast dextro/glukozy
Jest lepsze
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 459
A jakie CARBO mozecie polecic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
kazde carbo jest takie same
olimp, biogenix, vitalmax czy activita

rano nie bral bym glukozy ze wzgledu na ryzyko obtluszczenia
lepiej kupic tauryne i brac rano z kreatyna

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 815
i jak idziesz na tej kretce olimpa?? bo ja sie zastanawiam na olimpem a trec'iem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 459
Jestem bardzo ale to bardzo zadowolony,siłą podskoczyła,biore dopiero 3 tygodnie a przytylem juz 5kg wiem ze jestc w to ciezko uwierzyc no ale taka jest prawda(moze dlatego mi tak wszysko idzie bo miałem przerwie pół roczną)koledzy z siłowni mnie wyzywaja bo twierdza ze biore sterydy tylko ze sie przyznac do tego niechce,mowia ze tez brali i im tak ni poszlo jak mi(brali jakos inna kretke)ta kreatyna jest na allegro w granicach do 55zl(300 kapsulek)i przesyłka jest gratis,tak wiec sie opłaca.Ja jestem bardzo zadowolony,a i biore do tego jescze Dekstroze treca(20 zl za 500g)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1277
Od Dextrozy Treca (20zl za 500g) lepiej zakupic Olimp DextroJuice 1500gr za ok.30zl. Jest o wiele lepsza w smaku(smak pomaranczowy) i nie jest tak slodka jak Dextro Treca(jak probowalem to wydawalo sie bardzo slodkie). Ale jak ktos tu juz napisal jak sie skonczy Dextroza zakup sobie carbo. Polecam Carbo Olimpa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Carbo Vitalmaxa smak KIWI mmm ;p mój ulubiony;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
moj typ na carbo to biogenix truskawka
a ostanio gainbolic wanilia
w tym samy aspekcie i podobnej cenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 815
hey panowie a co powiecie o tym??
http://allegro.pl/show_item.php?item=80805763
nie sugerowalem sie tytulem ani opisami zeby nie bylo;] tylko cena i tym ze i kretka i dextroza jest od razu a nie ktorzy sobie chwala treca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9433
jezeli jest to Twój 1 cykl to polecił bym Vitalmaxa podobno powinno sie zaczynac od tych slabszych kreatyn ale jak kto woli ja zamiast tego twojego treka kupil bym http://www.allegro.pl/show_item.php?item=81021319 i dotego zwykła glukoze spozywcza PozDro

Imperare sibi maximum est imperium....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Planowanie cyklu ...

Następny temat

Co myślicie o dawkowaniu 0,03 na kgmc ??

WHEY premium