SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwiekszyc dawke, czy zmienic suplement?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 7 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3487
Witam.
Na ostatnim cyklu w roli przedtreningowki uzywalem jakc3da, na pierwszym treningu wzialem 1 miarke ale efekt byl mizerny, wiec na pozostałych bralem po 2. Bylem z niego bardzo zadowolony, moc na siłowni konkret, ogólnie dalbym 5/5 gdyby nie to, ze zjazd rowniez byl porządny. Kierujac sie tym postanowilem na kolejny cykl znów zakupic w/w specyfik, ale z poprzedniego zostalo mi jeszcze 2 miarki. Wrzucilem je dzisiaj, na puściutki bak i o dziwo - nie poczułem kompletnie nic. Ani siły, ani pobudzenia, nawet nie było żadnego zjazdu. I tutaj pojawia sie moje pytanie - opłaca się kupic znow jacka i zwiększyc dawkowanie do 3 miarek, czy zainwestowac w jakis inny suplement? Jezeli to 2, to jaki polecacie tego pokroju? Najlepiej z 1,3.

Z góry dziekuje za porady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1418 Napisanych postów 35562 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150822
zainwestuj w mocniejszy - jeśli ten na Ciebie nie działa

http://www.sfd.pl/sklep/Nutrex_HEMO_RAGE_Black_ultra_concentrate-opis3387.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 7 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3487
Hmm zastanawiam sie czy czasem nie mialem dzis jakiegos slabszego dnia, chyba lapie mnie choroba. Znajomy jest na cyklu walsnie i posiada jacka, postaram sie od niego wziac 3 miary i sprobowac, jezeli nie bedzie bardzo dobrze to zakupie tego hemo, dzieki ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jeszcze jedno, jesli bym zainwestowal w tego hemo rejdża, to jest sens dokupowac jeszcze aakg?

Jesli 1 miara hemo mnie nie porobi, to wyjdzie strasznie nieekonomicznie, 15 treningow tylko, nie wiem czy mnie stać na takie rarytasy =/.

Zmieniony przez - Balanar w dniu 2011-10-03 21:27:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 740 Napisanych postów 34662 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 254618
hemo przyjemnie pompuje

1-1.5 miarki i bedzie fajny trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No ok, dzieki bardzo za opinie ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 197 Napisanych postów 11364 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 86699
Detoks 4-6 tygodni I zacznie znowu kopac...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

White Flood, a nadciśnienie.

Następny temat

Kreatyna i gainer. Co teraz? Po 3 cyklach...

WPC