SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mam coś dodać czy zmienić???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Cze mam zamiar zakupić 2 puchy Nitro2(te po 500g)+Carbo4kg +HMB 300 cap. Wcześniej miałem cykl Nitro2 1 puche +kreta i nawet spox było i mam pytanko czy coś byście dodali do tego co chce zakupić czy może coś zmienić, z góry thx

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ile $? jaki cel?

ogolnie spoko dokupic jeszcze trzeba standardowe dodatki takie jak : ZMA 'apteczne' , omega-3, witaminki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
zamiast HMB weś sobie białko

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Mam 400zł i myśle że za to to coś fajnego wykombinuje, A cel to lajtowa sylwetka na wakacje, troche masy żeby przyszło

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
2*Xp + ZMA + carbo + witaminki + omega-3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
400zł hmm Storm+Shock Therapy tyle ze jeszcze musiałbys skombinowac pieniadze na uzupełnienei diety-geiner i białko no i j/w witaminki zma apteczne omega3 ...

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
bierz 2 xXP +omega3, zma, witaminy,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nitro w wakacje?

Następny temat

"Kreatyna i Aspargin" ?

WHEY premium