SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwiekszenie masy i poprawa efektow treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18
Witam.
Jestem nowy tutaj i jesli robie cos zle to z gory przepraszam i prosze tez mi zwrocic uwage zebym wiecej tak nie robil.
Mam taki problem, ze w wieku 15 lat przy wzroscie 170cm waze 60kg.
Nie jest to az taka zla waga, budowe ciala mam srednia, aczkolwiek cwicze w domu ( hantle i gryf lamany) najpierw 4x12 biceps potem triceps i potem to samo tylko lamanym z obciazeniem w sumie tym samym bo slyszalem ze jak sie co chwile zmienia to zle.Cwicze w sumie 2m-ce pierwszy na sucho, drugi na kreatynie w kapsulkach.Cwicze co 2 dzien by nie przetrenowac sie.Po 2 mcach weszlo mi na lapie od 28 do 31cm (po cwiczeniu) pomijajac fakt ze zle robilem ze nie robilem tez co 2 dzien rozpietek itp ale teraz zaczne.I moj problem tkwi w tym, ze wolno mi teraz rosnie lapa, szczerze nie widze zmian przy czym kolegom ktorzy maja duza mase rosnie bardzo szybko chociaz wgl nie maja rzezby, a mi akurat idzie na rzezbe dosc sporo..Nie wiem jak to wszystko ma wygladac czy dieta czy odzywki teraz czy sucho .. prosze albo tu odpowiadac albo na gg napisac ktore chyba widac w moim profilu czy cos a jakby co to 33806209
prosze o pomoc i z gory dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 857 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8849
W tym wieku nie musi być dieta ale 10 wskazówek żywieniowych bardzo wskazane, radziłbym póki co odstawić suple i za 2-3 lata po ułożeniu dobrej diety powoli wrzucić jakieś białko, bcaa etc. Nie patrz na cm tylko w lustro. Oprócz tego: ćwicz WSZYSTKIE partie, obadaj trening domatora itp. Powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase-początek

Następny temat

dieta do szkoły - pomocy

WHEY premium