SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zrzucenie brzucha clenbuterol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
Moja obecna waga to 140kg wzrost 188cm,zalany jestem dosc mocno.Miałem z 10 cykli typowo masowych.Zawsze miałem,tak,ze po skonczonym cyklu szybko chudlem.A teraz 3 miesiace po cyklu a waga taka sama(oczywiscie sflaczalo).Ogólnie to mam dośc juz siłowni.Najwiekszym moim problemem jest brzuch obwod talii 120cm.Mam 2 cele 1-zrzucic z 15kg(zle sie czuje przy tej wadze),2 nie chce miec juz opony.Plan mam taki kupilem clenbuterol i na na boks sie zaapisuje od przyszlego tygodnia.Pytania mam nastepujace:

1)Czy da sie na clenbuterolu spalic tylko tluszcz nie tracac miesni?(Jak ewentualnie to zrobic)
2)Czy jest sens chodzic na silownie,jesli zalezy mi glownie na zmiejszeniu brzucha?

p.s nie piszcie mi propionat+vinstrol bo juz mam dosc koksu i zelastwa w sumie tez
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
126,5kg obecna waga w pasie 107cm.

Zdecydowanie lepiej sie czuje.A Clenbutreol zadna rewelacja,to zasluga diety i treningu.Clenu wiecej nie bede bral.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
1) przy odpowiedniej biecie, poleci tylko fat, ale i tak by sie przydal delikatnie np prop jako antykatabolic. 2) aero + silownia rowniez. 120cm w pasie, ogolnie czeka Cie w ciul ciezkiej pracy, sam clen to nie zalatwi o tak juz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
masz kondycje do boksu ? pytam z ciekawości bo mam bardzo podobną wage do ciebie boks trenowałem ładnych kilka lat temu i wiem że przy tej wadze to ogromny wysiłek a wątpie że jestes w stanie taka wage dotlenic waląc np w worek 5min Chyba że jak pisałem kondycja dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 167 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4109
Obijać worek 5 min. przy tej masie to nie lada maraton, ale to słuszny kierunek...

Nie słowa, lecz czyny świadczą o ludziach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3727
tak z innej beczki, powiedz jak doprowadziłeś sie do takiego stanu na własne życzenie ? jeszcze waląc bombe za bombą na mase. Nie widziałeś jak wyglądasz ?

clen ci nie potrzebny na pewno na tym poziomie

clen to sie stosuje żeby zejść do 12-10% bf a nie będąc wielorybkiem który w każdej chwili może zejść na zawał

ruszaj sie, uderz fbw 4 x w tygodniu, po każdym treningu rowerek zacznij od 20min i co tydzień dorzucaj po 5min

dietke sobie ułóż i heja

o mięśnie sie nie martw, doprowadz się najpierw do ludzkiego wyglądu i wtedy zacznij sie martwić o mięsnie

ps. już widze ten twój boks w takim stadium otyłości... 1,5-2h treningu na najwyższych obrotach gdzie chudzielce ledwo wyrabiają

Zmieniony przez - sqrwiello w dniu 2012-10-12 20:43:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
oczywiście że z siłownie nie rezygnować,aby mięśnie nie leciały musisz je zabezpieczyć,albo suple albo jakieś saa.Jeśli chodzi o boks to dobra sprawa,polecisz szybko z wagi na nim

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
Kondycje to mam fatalna.Gadalem z trenerem boksu i powiedzial mi ze bede robil polowe tego co grupa poczatkujaca(jak dam rade).Powiedzmy oni wykonuja 10 uderzen to ja 5.Oni 20 sklonow to ja 10.

Ale silownia to chyba aerobowa musze robic teraz?A nie jak kiedys serie po 3-4 ruchy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Rowniez trening silowy wykonuj, on tez pomoze w spaleniu fatu a na dodatek beda trenowane miesnie, tak zeby nie poleciales mocno, bo wiadomo nie bedziesz trenowal silowo to miesnie zanikna, nie ma lekko. Kup jakies antykataboliki, chociazby w podstawie bcca, glutaminy etc skoro saa nie chcesz brac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
stawiam że po rozgrzewce będziesz miał dość,zwłaszcza po 1 treningacha worek to dobra zajezdnia jest

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
Czyli co proponujecie?boks 3 razy w tygodniu silownia 2 razy i do clenbuterolu antykatabolik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jak micha będzie ok to nic specjalnego nie musisz dawać jako antykatabolik, standardowo bcaa okołotreningowo, dodaj taurynę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ginekomasta po 2 latach to mozliwe???

Następny temat

Wieczorna rozkmina - 2 pytania

WHEY premium