SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zrzucenie brzucha a ćwiczenia...

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29
Witam!

Mam na imię Rafał mam 24l. 185wzrostu i 94waga.
Bardzo chciałbym zmienić swój wygląd tzn zrzucić brzuch i w jakiś stopniu nabrać kształtów wyrzeźbienia.
Wiem że to nie łatwa sprawa także szukam jakiejś pomocy. Liczę że mi może pomożecie.
Nie mam zbytnio jak chodzić na siłownie ponieważ pracuję od Poniedziałku do Soboty.

Bardzo chciałbym zrzucić brzuchy który mam spory a nie wiem jak? Do zrobienia kratki bardzo długa droga, którą mogę przejść ponieważ mam duży zapał a nie wiem jak. Wiem że same brzuszki nie pomogą...
Chciałbym jeszcze poprawić wygląd klatki piersiowej i wygląd rąk. Hmmm nad nogami też trzeba by coś pomyśleć...
Liczę na waszą pomoc w tej sprawie...

Wiem że same ćwiczenia nie pomogą i najważniejsza jest dieta.
Wyeliminowanie słodyczy, napojów gazowanych, tłustych rzeczy.
Zdrowa żywność zawierająca dużo białka. Wyeliminowanie węglowodanów i tłuszczy. Regularne jedzenie
Ciemne pieczywo. Kasza zamiast ziemniaków i takie tam...

Czekam na wasze opinie. Czy jest szansa że będą efekty?
Jak zacząć ćwiczyć, jakie ćwiczenia wykonywać jakie powtórzenia.

Pozdrawiam...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 378 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10889
Wszystko masz w podwieszonych, tu, w odżywianiu, odchudzaniu. Ode mnie, jako od człowieka, który pracuje i musi znalezc czas dla synów - jak bedziesz chciał to raz na 2-3 dni wygospodarujesz godzinę na trening. Mozesz zacząć w domu. Wydatki jakieś poniesiesz na sprzęt i tyle. Natomiast dietę musisz mieć dopieta, nawet nie myśl, że na oko ja dopniesz. Waga kuchenna i liczenie kalorii - to nic strasznego. Głównie twoje otoczenie może być zdziwione...

blat i ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 231
Węgle i tłuszcze też są ważne w diecie tak samo jak i białko tylko w normowych ilosciach, co do treningu chyba 3 4 razy w tygodniu znajdziesz czas zeby godzinke poćwiczyć a zeby brzuch zrzucić i zrobić 6 paka nie wystarczy miesiac cwiczen bo to nie mozliwe jak w niektórych reklamach :) rób aeroby jedz mniej kaloryczne i tłuste rzeczy, zamiast big maka zjedz nawet schabowego czy jakąś rybe , nikt nie wymaga zebys jadł jak kulturysci samą wołowine itd bo to nie jest tanie a zarobki w polsce nie są wysokie :) jak już ćwiczyć to całość parti mięśniowych a ne tylko brzuch klatke i bicepsy , co do sprzętu jak na poczatek bez problemu wystarczy ci ławka z allegro jakaś za 250 300 zł mówiąc o nowej uzywaną kupisz jeszcze taniej byleby miała regulowany skos do wyciskania i modlitewnik, do tego dokup drążek lub zrób sam co tez mozna zrobić :) i zacznij ćwiczyć, pewnie zaraz posypią sie na mnie spamy ze źle doradzam np o diecie ale ja diete mam taką na jaką mnie stać i są efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 231
nie jem samych steków czy ryżu jak niektórzy w diecie tylko to na co mnie stać to jem jednego dnia rybe drugiego troche piersi z kurczaka itd :) i uwierz bez super diety na którą wydasz miesięcznie kilkaset zlotych też będą edekty chyba ze masz dosc funduszy to mozesz sie pokusić o naprawde idealną diete redukcyjną i ćwiczyć na rzeźbę to ci spadnie brzuch i miesnie z czasem beda rosły i sie pokazywały :) bo o budowaniu masy tu nie mowisz wiec wnioskuje ze chodzi ci tylko o ładny brzuch i zarysy klatki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tabata - wszystko wiem tylko jakie ćwiczenia? pomóżcie

Następny temat

Masa na pompkach

WHEY premium