SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zrosty

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
mam takie pytanie od tygodnia jestem na bombie i strasznie w****iają mnie iniekcję tak jak kiedyś były przyjemnością tak teraz są katorgą igła wchodzi jak w kamień a kiedyś jak w masło ma z tym jakiś związek zmniejszenie bf ?? bo wydaje mi się że jednak zrosty mam wcześniejszy cykl był 3,5 miecha do tyłu mogło tak być że jeśli nic nie robiłem ze zrostami które wtedy powstały to utrzymały by się do tej pory ?

Zmieniony przez - game1988 w dniu 2010-03-27 00:44:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdzieś był temat b50 na temat walczenia z zrostami

poszukaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
wiem od dawna ,że jest ten temat ale widzę nie zrozumiałeś pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
klapki na oczach mam
za długo bez snu

może akurat tępe igły Ci się trafiły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
może być chociaż wątpię żeby tyle na raz się*****owych trafiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
Probowales zmieniac miejsca, moze miesnie sa delikatnie spiete, jak ja wbijalem w zrosty to nie tyle igla ciezko wchodzila co czuc bylo jak bym w styropian wbijal Ogolnie odkad nie wbijam w to samo miejsce conajmniej 1,5 tygodnia to jest ok, ale idzie tylko 3mlx2 na tydzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
nom mam takie uczucie jakby były spięte delikatnie co do miejsc to dupa i uda leci wszystko i raczej tak pozostanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94489 Napisanych postów 364415 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669065
ja teraz dałem odpocząć pośladkom i nogom i wbijam w barki,w nogach mi się zrosty nie zrobiły a troche w nie wbiłem już.może za bardzo się stresujesz i spinasz mięsień przy wbijaniu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
a jeśli już miałbym wybrać tą 3 partię to mogąc to być łydki czy raczej zły wybór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Mi też już coś nie tak przy strzałach idzie. Na początku wchodziły jak w masło a teraz jak nie trafię w jakiś zrost i wchodzi jak w styropian (uczucie jakbym przez kilka warstw po kolei się przebijał) to trafię w jakieś bolące miejsce. Może i faktycznie większy stres bo po trzy razy muszę się kuć do jednego strzału.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94489 Napisanych postów 364415 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669065
łydki raczej nie,wiem po sobie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta i wino

Następny temat

boster i kreda po cyklu

WHEY premium