SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zrób własną siłke-POMOCY

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 469
cześć mam 14 lat ( w paź 15) mam ok 150. i waże z 45kg ...niestety mój rekord w podnoszeniu to tylko 37 i chce troszke poprawić to..
mam w domu sporo miejsca na siłkę no ale ...właśnie nie mam jak jej zrobić ;/ kasy nie mam na to żeby nic kupić ..dokaża też żadnego nie znam wiec odpada i złomowisko też bo mam najbliżej je ok 10 km ..wiec jak zrobić siłkę bez tych rzeczy ?? tzn dziś zrobi sobie drążek do podciągania, miejsce na robienie pompek i brzuszków ...mam skakankę to se na niej poskacze .ale ja chciałbym jeszcze sztangę jakoś zrobić i hantle ...no i jak coś innego umieci to napiszcie to ...wiem ze jest dużo tych tematów ale nikt nie napisał jak samemu to zrobić..sztangę i ławeczkę może z robię tak ławkę mam i taka rurkę to to odważniki będą jako opony 7.5kg i się je umocuje w drewnie..Jak umiecie coś robić to proszę piszcie...i wysyłajcie foty swoich własnych siłek proszę
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
popros tatusia zeby kupil ci jakies hantle i gryg na poczatek to nie tak duzy wydatek

JAK ZBUDOWAC WLASNA SILOWNIE:

https://www.sfd.pl/Jak_zbudować_własną_siłownię-t212360.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 469
Nie kupie mi bo mam słabe oceny i zreszta on na mniekasy nie bedzie wydawał o teraz ja wole sa mse zrobic więc prosze o odp...własnie sobie czyszcze pomieszczenie gdzie to wszystko będe mial..wiec muwcie a dzis jeszcze moze cos zrobir
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kup se slownik ortograficzny lepiej.


lol namow go zeby ci hantle jakies kupil przynajmniej/ wydatek okolo 100zl


dalem link...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 596 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16525
ławke uspawać , na forum masz projekty jak to zrobić , albo kup od kogos w targowisku albo allegro. Gryf to kawałek jakiejs rurki (rurka nie jest dobra ale wyciskasz maxymalnie dopiero 37 kg wiec na jakis czas bd dobra - z 2 m ) albo pręta gdzies 25mm , obciazenie mozesz zrobić z betonu i jakos pójdzie , potem kombinowac nad czyms jeszcze.

Zmieniony przez - Unnamed69 w dniu 2009-08-04 17:26:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 469
Hmm już od 2 tyg. próbuje z betonem i nie daje rady zresztą on już się skończył ławkę mam a obciążniki to są 2 koła ;D teraz próbuje zrobić coś takiego że 2 koła mała od rowera i miedzy niki linka i za 1 kołem jest ciężar ok 10 ka a za 2 kołom rączkę i podciągam 10 kg wiecie jak ?? hehe ale teraz coś na nogi chce zrobić ale nie wiem co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 596 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16525
przysiady ze sztanga i juz robisz nogi ;d mozesz dorobic do lawki prase do nóg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 469
to pokaż rysunek jak to zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 596 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16525
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 469
Boże ale nierozumiecie ?;D
mam już kont (spory) gdzie mohe siłke zrobić .tylko teraz pytam was jakie przyrządy moge sam zrobic bez widyty u tokarza i na złomowisku...ja mam jakis rółki wiec to na gryf się nada tylko niewiem co moze byc jako odwazniki...tylko bez betonu;/ i wy tu swoje foty slijcie własnych siłek zrobionych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5206
Ja *******e... Juz w 1szej odpowiedzi kolega podał Ci link do interesującego Cie tematu https://www.sfd.pl/Jak_zbudować_własną_siłownię-t212360.html . Na forum bylo wiele takich tematow, wiec moglbys skorzystac z opcji "szukaj" poza tym 14 lat, a Wy mu radzicie na silce cwiczyc?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co z czym sie je. .?..

Następny temat

ile wziac

WHEY premium