SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Znowu rekordowe DEBIUTY!

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 9034 Napisanych postów 70138 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 926989
ZNOWU REKORDOWE „DEBIUTY”!

Wydawało się, że ubiegłoroczny rekord (280 startujących) będzie trudny do pobicia, a tymczasem zapowiada się nowy rekord w tym roku. Na liście zgłoszeń figurują już 284 nazwiska, a pojedyncze osoby nadal zgłaszają się do PZKFiTS i, niewykluczone, że nawet pęknie bariera 300 uczestników. Ostatecznie będzie to wiadome po weryfikacji w Gdańsku.

Patrząc na listę zgłoszeń, widać, że ponownie najbardziej oblężone kategorie to: bikini fitness (70 zawodniczek w 3 kategoriach), męska sylwetka (70 zawodników w 3 kategoriach), kulturystyka klasyczna (71 zawodników w 3 kategoriach) i kulturystyka (54 zawodników w 6 kategoriach). Biorąc pod uwagę stale rosnącą liczbę debiutantów, PZKFiTS zaplanował imprezę na 2 dni, z weryfikacją w sobotę od 10:00 do 14:00 i pierwszą turą zawodów od 16:00. To powinno sprawić, że niedziela nie będzie już tak przeładowana jak w poprzednich latach.

Miejsce „Debiutów” to duża, supernowoczesna hala targowa „Amber Expo” w Gdańsku, co powinno ułatwić prowadzenie zawodów. Patronem medialnym jest znany portal sportowy SFD (www.sfd.pl) i na ich stronach internetowych można szukać informacji z imprezy.


I jeszcze wiadomość z ostatniej chwili od organizatora zawodów Pana Tadeusza Zarębskiego (firma ALKIS): pula nagród rzeczowych dla zwycięzców urosła już do wartości 150 000 zł. Nagrody rzeczowe przyznawane są dla pierwszych trójek w kategoriach. Ponieważ jest 20 kategorii, tak więc aż 60 debiutantów wyjedzie obładowanymi nagrodami. Szykujcie przepastne torby!


Ramowy program „Debiutów PZKFiTS 2015” w Gdańsku
Sobota, 28.02.2015:


10:00-14:00: Weryfikacja uczestników – hala Amber Expo
16:00 – I blok zawodów (kulturystyka klasyczna, fitness sylwetkowe, kobieca sylwetka) - hala Amber Expo

Niedziela, 01.03.2015:

10:00 - II blok zawodów (fitness kobiet i mężczyzn, kulturystyka mężczyzn, męska sylwetka, bikini fitness) - hala Amber Expo


DEBIUTY 2015
Lista zamknięta, wszelkie zmiany kategori będą korygowane w trakcie weryfikacji na zawodach.


Fitness sylwetkowe kobiet: 163 cm

1 Kufieta Ewelina Paco Lublin

2 Ogórek Sylwia Olimp Zabrze

3 Sokół-Witkowska Agnieszka Wodzisław Ślaski

4 Chudzińska Agnieszka UKS Power Kuźnik Chorzów

5 Mieszała Karolina Toruń

6 Zimoch Natalia Gdańsk


Fitness sylwetkowe kobiet: +163 cm

1 Gustowska Marlena Fru Fitness Zgierz

2 Nawrot Anna Sandow Śrem

3 Cugier Julia Poznań

4 Foeller Magda Toruń

5 Wójcik Karolina Limanowa

6 Śliziewska Natalia Szczecin

7 Poborca Agnieszka PSTO Gdynia

8 Świerk Ilona Chrzanów

9 Substyk Justyna Sandow Legionowo

10 Pabjańczyk Bogumiła Brzeziny


Bikini fitness kobiet: 163 cm

1 Flis Małgorzata Warszawa

2 Majdan Katarzyna Zamość

3 Parzybut Kinga Piotrków Trybunalski

4 Gamrowska Angelika Łódź

5 Zarycka Natalia Wrocław

6 Goc Natalia Pomorzanin Nowogard

7 Malendowska Izabela Poznań

8 Kołodziejczyk Aleksandra Lublin

9 Cieciora Agnieszka Bydgoszcz

10 Kubiak Dorota Wronki

11 Bogaczewicz Izabela Lubin

12 Piątek Anita Wrocław

13 Dziurska Katarzyna Gdynia

14 Rydzyńska Agnieszka Poznań

15 Bogulak Danuta Warszawa

16 Kotow-Kladny Marta Mari-Fit


Bikini fitness kobiet: 168 cm

1 Pawlik Katarzyna Łódź

2 Ślefarska Renata Gdańsk

3 Macioł Anna Ruda Śląska

4 Kaleta Magdalena Paco Lublin

5 Łapko Agnieszka Fiteska Białogard

6 Nalepa Michalina Łowicz

7 Rebech-Guran Renata Wrocław

8 Plak Dominika Łódź

9 Sroka Agnieszka Tarnów

10 Pierzyńska Paulina Fenix Poznań

11 Tracz Marta Wrocław

12 Kwiatkowska Marta B&W Ostrowiec Św.

13 Winiarska Patrycja Kluczbork

14 Świetlik Sonia Warszawa

15 Mańska Angelina Start Strzegom

16 Sedira Monika Poznań

17 Orzechowska Ewa Elbląg

18 Kordzińska Marlena Toruń

19 Dolata Anna Poznań

20 Tadyszak Matylda Poznań

21 Leśniewska Sylwia Fitness Club FORZA Kutno

22 Wilgowicz Justyna SSKiR Sopot


Bikini fitness kobiet: +168 cm

1 Krysztofiak Marta Sandow Śrem

2 Marczuk Malwina Warszawa

3 Kowalczyk Anna Poznań

4 Trocińska Aleksandra Rybnik

5 Osior Agnieszka Warszawa

6 Sitkowska karolina Kraków

7 Szczygieł Alicja Warszawa

8 Szala Ewelina Poznań

9 Koral Magdalena Zabrze

10 Burmistrzak Magdalena Konin

11 Ptach Sylwia Gdańsk

12 Milewska Karina Poznań

13 Urbańczyk Aleksandra Kraków

14 Żbikowska Anna Gorzów Wlkp.

15 Zamecka Agnieszka Warszawa

16 Zientalska Anna Fenix Poznań

17 Dimtrzyk Karolina Tczew

18 Żabicka Ewelina Kołobrzeg

19 Murmyło Melania Wrocław

20 Rudnicka Magdalena Jastrzębie Zdrój

21 Zielińska Maria Tarnów

22 Pawlak Sylwia Warszawa

23 Ciepluch Ewelina Paco Lublin

24 Czeberkus Iwona Sport Club Lublin

25 Więcław Agnieszka Paco Lublin

26 Łyczko Małgorzata Paco Lublin

27 Kośka Agnieszka Tomaszów Maz.

28 Lis Ada Kalisz

29 Piskor Agata Warszawa

30 Kukiel Ewa Warszawa

31 Wilczek-Musielak Aleksandra Warszawa


Kobieca sylwetka OPEN

1 Malikowska-Pikula Małgorzata Warszawa

2 Grzyb Justyna Olimp Zabrze


Męska sylwetka: 175 cm

1 Bańka Marcin Piła

2 Adamczyk Albert Bydgoszcz

3 Gos Szymon Starachowice

4 Stelmach Sławomir TKKF Goliat Głogów

5 Piątek Filip Gdańsk

6 Lewicki Maciek Warszawa

7 Bodzioch Artur Wrocław

8 Sobczak Mateusz Września

9 Pawłowski Michał Wrocław

10 Chmielewski Mariusz Mario Gym Sochaczew

11 Studniarczyk Paweł Wrocław

12 Nowak Mateusz Pabianice

13 Romanowicz Przemysław Bydgoszcz

14 Bialik Kamil Bogatynia

15 Burek Michał Paco Lublin

16 Okuniewski Bartłomiej Violetta Bydgoszcz

17 Sikora Paweł Warszawa

18 Muszyński Maciej Wrocław

19 Świędrych Patryk Start Strzegom

20 Tukaj Robert B&W Ostrowic Św.

21 Smolec Jakub Warszawa

22 Chamliński Rafał Warszawa


Męska sylwetka: 182 cm

1 Michalak Mateusz Piła

2 Martyniuk Piotr Olsztyn

3 Iwanowicz Paweł Jelenia Góra

4 Dudzik Jacek Tarnów

5 Fornalski Michał Polkowice

6 Holovatyuk Vladyslav Bydgoszcz

7 Grzeszczuk Marcin Stargard Szczeciński

8 Rużyło Rafał Zagórz

9 Dobek Radosław Warszawa

10 Zygała Mateusz Bytom

11 Woźny Mateusz Violetta Bydgoszcz

12 Tkaczyk Marek Łódź

13 Bochniarz Łukasz Fiteska Białogard

14 Kobylarczyk Marcin Pabianice

15 Kurek Maciej Giżycko

16 Smith Igor Warszawa

17 Kocki Jacek Wrocław

18 Różański Paweł Stargard Szczeciński

19 Jaskólski Bartłomiej Katowice

20 Pawelczyk Mateusz Lublin

21 Kuczer Bartłomiej Biała Podlaska

22 Wolszczak Łukasz Radom

23 Gast Daniel Gdańsk

24 Kyrc Karol Warszawa

25 Trubiłło Mateusz Lublin

26 Majewski Maciej Pruszcz Gdański

27 Kotecki Adrian Sport Club Lublin

28 Wasilewski Wojciech Białystok

29 Krzywda Adrian Strzegom

30 Surgot Tomasz Gdańsk


Męska sylwetka: +182 cm

1 Winiarski Michał Olimpia Fitness Club Lublin

2 Jędryka Jakub Xtrem Tarnów

3 Klimczyk Karol Częstochowa

4 Bałka Piotr Fitness Factory Chełm

5 Kwit Jarosław Spa Orkana

6 Job Bartosz Wrocław

7 Barszczewski Jakub Białystok

8 Nowak Tomasz Zielona Góra

9 Duc Kacper Wrocław

10 Domżalski Marek Wyszków

12 Kolasiński Łukasz Stargard Szczeciński

13 Derlatka Bartosz Black & White Ostrowiec Św.

14 Kleinert Marcin Bytom

15 Aumiler Marcin Kostrzyń Wlkp.

16 Krzywański Artur Olimp Zabrze

17 Tuszyński Tomasz Stargard Szczeciński

18 Nowak Mariusz Warszawa


Fitness mężczyzn OPEN

1 Petreczko Łukasz Nowa Sól

2 Milczuk Mateusz Zabrze


Kulturystyka klasyczna mężczyzn: 175 cm

1 Bogucki Marcin Płońsk

2 Zalewski Mateusz Raszyn

3 Szopa Michał Kraków

4 Maszota Damian Violetta Bydgoszcz

5 Dejnacki Maciej Warszawa

6 Szczytko Piotr Augustów

7 Zimny Artur Warszawa

8 Szuba Jakub Ożarów Maz.

9 Gorajski Piotr SSKiR Sopot

10 Kocząb Rafał Gdańsk


Kulturystyka klasyczna mężczyzn: 180 cm

1 Śniegowski Michał Nowograd

2 Stańczyk Rafał Aleksandrów Łódzki

3 Blum Tomasz Bydgoszcz

4 Bosacki Jarosław Gąsawa

5 Gostyński Mateusz Wrocław

6 Kruczyński Marek Leszno

7 Chwast Piotr Olkusz

8 Bąk Ariel Katowice

9 Bomert Adam Warszawa

10 Romanek Kamil Katowice

11 Jaworek Dominik Katowice

12 Rogowski Piotr Olimp Radom

13 Jaśkiewicz Patryk Zabrze

14 Rogulski Arkadiusz Łódź

15 Włodarczyk Szymon Tomaszów Maz.

16 Staroń Marcin Tarnów

17 Janek Rafał Lublin

18 Rybak Jakub Piotrków Tryb.

19 Wiszniewski Edwin Stargard Szczeciński

20 Wilk Adrian Police

21 Jaworski Artur Orange Gym Nowa Sól

22 Kotlesza Marcin Koło

23 Krzępek Kacper Chybie

24 Jędras Paweł SSKiR Sopot

25 Jaśniowski Tomasz Suwałki

26 Kozicki Adrian Fitness Club FORZA Kutno

27 Woźniczka Tomasz Oława

28 Predko Michał Warszawa

29 Młynarski Jacek Sandow Legionowo


Kulturystyka klasyczna mężczyzn: +180 cm

1 Medyński Grzegorz Sandow Legionowo

2 Ludwin Mikołaj Sandow Śrem

3 Nowicki Kryspin Żychlin

4 Oprzędek Sebastian Warszawa

5 Tabaka Michał Poznań

6 Korzeniowski Wojciech Czechowice-Dziedzice

7 Langa Łukasz Gdańsk

8 Jaskółka Marek Szczecinek

9 Szydlik Mateusz Olsztyn

10 Ruszczyński Mateusz Pieniężno

11 Kokot Stanisław Mysłowice

12 Kręzeł Piotr Futurebody

13 Rosik Karol Warszawa

14 Zięba Jakub Białystok

15 Leoniewski Bartosz Warszawa

16 Jordanowski Damian Jelenia Góra

17 Łuczyński Michał Toruń

18 Lejk Robert Gdańsk

19 Trzciński Marcin Lędziny

20 Pawlicki Miłosz Poznań

21 Bucki Rafał ŁKS Sandomierz

22 Krzysztofik Michał Zabrze

23 Gottel Kacper Euro Gym Jaworzno

24 Rychlewski Tomasz Dęblin

25 Wykowski Kamil Sandow Legionowo

26 Penza Rafał Coloseum Białystok

27 Nowak Tomasz Poznań

28 Łuczyński Maciej Toruń

29 Pawelczyk Mateusz Lublin

30 Łukaszewicz Jacek Koszalin

31 Łaszkow Igor Białystok

32 Mieszczanin Łukasz Sandow Legionowo


Kulturystyka mężczyzn: 70 kg

1 Karasiewicz Damian Szczecin

2 Piela Wojciech Zator

3 Tyrka Maciej Szczecin

4 Zagroba Rafał Genetic Ostrołęka

5 Górski Piotr Stargard Szczeciński

6 Dratwicki Jan Łódź

7 Grabowski Marcin SSKiR Sopot


Kulturystyka mężczyzn: 75 kg

1 Giza Tomasz Szubin

2 Truskawa Rafał Fittnes Klub KaNaMa Chojnice

3 Gocławski Jakub Warszawa

4 Zacharski Adrian Łódź

5 Fitał Marcin Euro Gym Jaworzno

6 Trzaskowski Mateusz Gdynia

8 Krzywdziński Patryk Bolesław

9 Matecki Michał Myszków

10 Fadrowski Mariusz Ełk

11 Wesołowski Tomasz Sandow Legionowo

12 Szczęsny Kacper Tłuszcz


Kulturystyka mężczyzn: 80 kg

1 Koscielski Damian Szczecin

2 Machowski Łukasz Dębica

3 Sobota Michał Leszno

4 Wiatr Dawid Piekary Śląskie

5 Prekop Łukasz Kowal

6 Marzec Tomasz Dąbrowa Górnicza

7 Litwin Adam Bolszewo

8 Matusiak Łukasz Warszawa

9 Bugajski Kamil Kielce

10 Kawiak Adam Lublin

11 Rudnik Patryk Sandow Legionowo


Kulturystyka mężczyzn: 85 kg

1 Kowalski Sebastian Sandow Śrem

2 Kacperski Marcin Piotrków Trybunalski

3 Spychalski Rafał Koluszki

4 Styś łukasz Warszawa

5 Zagórowski Mateusz Nowy Sącz

6 Lipiec Artur Zawiercie

7 Kołpuc Daniel Bydgoszcz

8 Tabor Maciej Aplauz Warszawa

9 Nowicki Krzysztof Poznań

10 Kuligowski Krystian Bydgoszcz

11 Bychowski Krzysztof Gdańsk


Kulturystyka mężczyzn: 90 kg

1 Lisiewski Sebastian Toruń

2 Szymańczak Michał Słupsk

3 Kuleta Kamil Piccolo Stargard Szczeciński

4 Kowalczyk Damian Tostesteron Starachowice

5 Kuś Tomasz Paco Lublin

6 Chwaliński Marcin Suwałki

7 Lewandowski Marcin Poznań

8 Kowalczyk Przemysław Brzeziny


Kulturystyka mężczyzn: +90 kg

1 Więcek Paweł Rozogi

2 Kowalczyk Łukasz Koszalin

3 Jurczewski Piotr Łomża

4 Pawlikowski Jarosław Biskupiec

5 Zamerski Tomasz Świnoujście
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 6886 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36251
Lista konkretna i nagrody tez konkretne.
Będzie co oglądać i komu kibicować!
Do zobaczyska w sobote!

Zawody siłowe dla młodzieży
http://www.mocni.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 6886 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36251
Jeszcze jedno zaproszenie na FIT FESTIVAL!
Piotr Piechowiak kiedyś był strongmanem, dziś postawił jednak na kulturystykę i w tym roku będzie walczył m.in. w mistrzostwach Polski, a później Europy.





Zawody siłowe dla młodzieży
http://www.mocni.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 6886 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36251
NO i jeszcze jedna ciekawostka:



Zawody siłowe dla młodzieży
http://www.mocni.net 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kevin Levrone - już jutro w OPOLU

Następny temat

TRANSPORT NA DEBIUTY!

NutLove