SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmieńmy świat na lepsze- zeitgeist addendum

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
donJAZYResko z toba nie ma o czym gadac po twojej facjacie z profilu widac że jesteś kawałem małej ****y co się wszędzie w******la słowami jak że inteligentnymi, myśle że prosto w twarz nie masz nikomu nic do powiedznia powodzenia internetowy napinaczu i spamowiczu , rafalsky ma racje co do tego że to są ludzie pochodzenia europejskiego bo napewno większość pochodzi z europy ma tam korzenie ale przez te lata to oni stali sie amerykanami i teraz wątpie żeby chociaz 1/100 tych ludzi czuła sie europejczykami , na te chwile są to amerykanie i to oni rządzą

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Pepenot, zrób porządek, bo atmosfera wulgarna zawładneła tematem. Pzdr..
Dodam, tyle że to już nie pierwszy raz taka wypowiedź tego forumowicza.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
ty możesz pisać a inni nie ? heh napisałem ci co o tobie myśle i napisałem następnie apropo tematu aby nie spamować a ty ciągle spamujesz. i odrazu dzieciaczek poleciał się poskarżyć .
abym zapomniał nie mam znajomymych z Ameryki czyli co nie moge sie wypowiadać ? okkkk heh dla mnie amerykanie są idiotami więć nie widze potrzeby mieć w śród nich przyjaciół.


a kto widział film dokumentalny o 737 który wyparował z miejsca katastrofy ? zaraz go znajde i wrzucę

Zmieniony przez - czemon w dniu 2009-05-05 14:39:24

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
,,Więc Historię z Apaczami i Lwami opowiadaj w placówce przedszkolnej," - pewnie czesto cie tam mozna spotkac, bo tlumacze ci logicznie o co chodzi a ty i tak tego nie rozumiesz!

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
popieram rafalsky .






po Angielsku ale idzie zrozumieć

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
donJAZYResko najpierwsz prowokujesz glupimi zaczepkami a pozniej jak kots nie wytrzyma i najedzie na ciebie wulgarnie jak czemon to odrazu piszesz : ,,Pepenot, zrób porządek, bo atmosfera wulgarna zawładneła tematem" Dokladnie widac ze twoim celem jest prowokacaj i nie dziwie sie ze czemon cie tak podsumowal. Przypomne tylko ze prowokacja rowierz zakrawa podbana.koniec juz tej gatki.
Ten film czemon co wkleiles tez ciekawie przedstawai pewne fakty.


Zmieniony przez - Rafalsky89 w dniu 2009-05-05 14:59:11

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Usunięty przez malutka_k za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 580 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4710
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
panowie prosze zachować umiar i kulture. nie prowokujemy zaczepek, nie kontynuujemy głupich dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
lubie czasami na **************** poczytac o tych spiskowych historiach, układach, new world order, itd

jednak imo wszystkie te rewelacja powinno sie traktowac z przymrużeniem oka, bo wg mnie te wszystkie najważniejsze sprawy i tak nigdy nie wyjda na światło dzienne

ps. polecam trylogię Illuminatus! Roberta Shea i Roberta Wilsona - baśń dla paranoików

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70319
Ameryką jak im całym światem zachodnim rządzą Żydzi niestety. I niem co tu gadac o tym, że Amerykanie mają władzę. kapitały itd, bo właścicielami największych korporacji są starozakonni.

PS polecam co jakiś czas poczytac tą stronę, tu nie kłamią.

http://www.eseswu.blogspot.com/ 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moja kuźnia

Następny temat

po co ćwiczycie??

WHEY premium